„Olimpas“ užtikrintai pratęsė pergalių seriją Joniškyje

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

Susitikimo pradžioje šeimininkai laikėsi solidžiai, bet prabėgus kiek daugiau nei pusantro kėlinio palangiškiai įgijo dviženklę persvarą (31:21).

Antroje rungtynių pusėje svarstyklės dar labiau nusviro į „Olimpo“ pusę ir svečiai pradėjo dominuoti (64:40).

Paskutinysis kėlinys buvo tik formalumas, kuriame varžovai sugebėjo tik sušvelninti turėtą deficitą ir „Olimpas“ šventė pergalę – 77:63.

Nugalėtojų gretose dvigubą dublį užfiksavęs Karolis Guščikas per 23 minutes surinko 23 taškus (10/15 dvit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir 35 naudingumo balus.

Joniškio ekipai Devinas Hutchinsonas per 23 minutes pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 16 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 21 (5/9 dvit., 3/7 trit.), Lukas Kazlauskas 10 (4/7 dvit., 6 rez. perd., 5 kld.), Darionas Angelo Rackley 9 (2/5 trit.).

„Olimpas“: Karolis Guščikas 23 (10/15 dvit., 10 atk. kam., 2 blok., 35 naud.), Robert Subotkevič 14 (7/10 dvit.), Šarūnas Valunta 11 (5/8 dvit., 5 kld.), Paulius Danisevičius 8 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).