Pajūrio mušyje – „Olimpo“ triumfas prieš „Neptūno“ dublerius

6 pergalę iš eilės įsirašęs Palangos „Olimpas“ (9-1) tvirtai žygiuoja „7bet-NKL“ čempionate. Sandžio Buškevicso auklėtiniai namuose 89:68 (26:13, 22:18, 18:16, 23:21) įrodė pranašumą prieš 5 nesėkmę paeiliui patyrusį Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (1-9).

Rungtynes „Olimpas“ pradėjo 7 taškais be atsako, bet po minutės pertraukėlės grįžę klaipėdiečiai sumažino atsilikimą iki vieno metimo (5:7).

Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiams sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio, o tuo pasinaudoję šeimininkai padidino skirtumą iki 13 taško (26:13).

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ gerai dirbo gynyboje ir per pirmas 5 minutes šeimininkams leisdo pelnyti tik 4 taškus bei skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (40:50).

Baigiantis kėliniui „Olimpas“ vėl spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 19 taškų pranašumą (47:68).

Per paskutines 10 žaidimo minučių klaipėdiečiams nepavyko priartėti prie šeimininkų ir „Olimpas“ šventė pergalę – 68:89.

Palangiškiams Šarūnas Valunta per 23 minutes pelnė 15 taškų (7/9 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Neptūno-Akvaservis“ gretose išsiskyrė Laurynas Mikalauskas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (7/9 dvit.) 2 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 13 efektyvumo balų.

„Olimpas“: Šarūnas Valunta 15 (7/9 dvit., 7 rez. perd.), Robert Subotkevič 12 (2/3 trit.), Paulius Danisevičius 10 (2/3 trit., 7 rez. perd.), Julius Kazakauskas (2/3 trit., 6 atk. kam.) ir Justas Vieversys (7/8 baud.) po 9, Karolis Guščikas (5 atk. kam.) ir Marius Runkauskas (2/4 trit.) po 8.

„Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 14 (7/9 dvit., 4 rez. perd., 4 kld.), Kristupas Leščiauskas 12 (1/5 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Gabrielius Mažeika (2/5 trit.) ir Karim Rtail (4/6 dvit.) po 8, Kristupas Grybas 7.