Nesustabdomas Guščikas atvedė „Olimpą“ į pergalę Šilutėje

Sergejus Gvildys  nuotr.
Sergejus Gvildys nuotr.

„7bet-NKL“ čempionate Palangos „Olimpas“ (7-1) iškovojo septintą sezono pergalę. Karolio Guščiko vedama ekipa išvykoje po įtemptos kovos 91:86 (21:23, 16:17, 22:26, 32:20) nugalėjo „Šilutę“ (3-5).

Guščikas per 35,5 minutės pelnė 30 taškų (11/15 dvit., 8/12 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 42 naudingumo balus.

Tiesa, 42 naudingumo balai vidurio puolėjui nėra geriausias pasiekimas „7bet-NKL“ pirmenybėse. Dar 2014 m. rungtynėse prieš tuometinį Šakių „Zanavyką“ jis surinko 48 efektyvumo balus, o šiame sezone puolėjas buvo labai arti asmeninio rekordo pakartojimo, kai prieš Šakių „Vytį-VDU“ užfiksavo 47 naudingumo balus.

Palangos ekipa tris kėlinius buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau kertiniu mačo momentu tapo ketvirtasis kėlinys, kurio viduryje Sandžio Buškevico kariauna spurtavo 11:0 atkarpa (79:77), perlaužė rungtynių eigą ir sugebėjo išplėšti pergalę.

Guščikui puikiai talkino Paulius Danisevičius, kuris užfiksavo dvigubą dublį. Įžaidėjas pelnė 13 taškų ir išdalino 11 rezultatyvių perdavimų.

Šilutės ekipos neišgelbėjo puikus Ernesto Jaškaus pasirodymas. Gynėjas per 27 minutes pelnė 23 taškus (3/6 dvit., 5/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 efektyvumo balų.

„Šilutė“: Ernestas Jaškus 23, Etiennie Brysonas 20 (6 rez. perd.), Donoven Carlislie 14 (5 atk. kam.), Laurynas Balkūnas 13.

„Olimpas“: Karolis Guščikas 30 (13 atk. kam., 42 naud. b.), Paulius Danisevičius (11 rez. perd.), Julius Kazakauskas (8 atk. kam.) ir Marius Runkauskas po 13. Robertas Subotkevičius 10.