„7bet-NKL“ – pirmasis Palangos „Olimpo“ kluptelėjimas

Pralaimėjimo skonio dar nepajautę „Telšiai“ (3-0) įsirašė trečiąją pergalę. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 90:89 (27:19, 19:23, 27:23, 17:24) nugalėjo Palangos „Olimpą“ (3-1).

Abiejų ekipų starto penketo žaidėjai surinko net po 80 taškų.

„Telšių“ gretose išsiskyrė Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 14 taškų (5/6 dvitaškiai, 4/5 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

Ignas Razutis per 34 minutes pridėjo 17 taškų (3/7 dvit., 3/7 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus bei 14 efektyvumo balų.

„Olimpo“ ekipai veteranas Marius Runkauskas per 29 minutes pelnė 25 taškus (3/5 dvit., 5/10 trit., 4/4 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Palangos arenoje sėkmingiau startavę svečiai po beveik pusantro kėlinio atitrūko rekordine persvara (37:25), tačiau  „Olimpas“ nepasimetė ir sumažino atsilikimą prieš ilgąją pertrauką (42:46).

Lemiamame ketvirčio pradžioje „Telšiai“ atstatė dviženklį pranašumą (75:65), bet palangiškiai ir toliau nesutriko bei kabinosi į mačą.

Artėjant paskutinei rungtynių minutei Šarūnas Valunta dvitaškiu metimu sugebėjo išlyginti rezultatą (86:86).

Laurynas Kaveckis ir M. Runkauskas dar apsikeitė tolimais dūriais, bet į baudos aikštelę įsiveržęs „Telšių“ puolėjas Ovidijus Kaminskis išprovokavo pražangą ir realizavo vieną baudos metimą iš dviejų (90:89).

Savo laimę likus kelioms atakos sekundėms pamėginęs Julius Kazakauskas iš vidurio aikštės buvo netikslus.

„Olimpas“: Marius Runkauskas 25 (5/10 trit.), Robert Subotkevič 20 (5/9 trit., 7 atk. kam.), Julius Kazakauskas 19 (6/9 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulius Danisevičius 10 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 10 rez. perd.), Šarūnas Valunta 7.

„Telšiai“: Ignas Razutis (3/7 dvit., 3/7 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Rolandas Jakštas (7/11 dvit., 6 atk. kam.) ir Laurynas Kaveckis (5/8 trit.) po 17, Aurimas Urbonas 15 (4/5 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Ovidijus Kaminskis 14 (5/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).