Sporto visiems festivalis Lietuvoje skelbia „Europos sporto savaitės - BeActive 2023“, pradžią

Sporto visiems festivalis Lietuvoje skelbia „Europos sporto savaitės - BeActive 2023“, pradžią

Palangoje rugsėjo 22 - 24 dienomis gatves ir atviras erdves vėl užpildys neprofesionalaus sporto mėgėjai. „BeActive“ sporto festivalio metu per 3 dienas įvyks daugiau nei 40 skirtingų fizinio aktyvumo užsiėmimų. Juose dalyvauti kviečiami skirtingo fizinio pajėgumo bei amžiaus žmonės: Palangos miesto gyventojai ir aktyvūs poilsiautojai.

Šių metų Sporto visiems festivalio programą papildys vis naujos sporto ir fizinio aktyvumo formos, tai smūginio sportas ir Amerikoje daugiau kaip 35 milijonu sekėjų turintis – piklbolo žaidimas. Abi šias ir kitas rungtis palangiškiai ir miesto svečiai kviečiami išbandyti šeštadienį (rugsėjo 23 d.) J. Basanavičiau gatvėje ties Birutės al. bei prie Jūratės ir Kastyčio skvero esančioje žaliojoje erdvėje.

  • Rugsėjo 22 d. Jūratės ir Kastyčio skvere nuo 19:30 val. kviečiame prisijungti į masinį linijinių šokių pasišokimą, kuris truks ne trumpiau nei 1 valandą, po linijinių šokių nuo 20.30 val. Jūratės ir Kastyčio skvere vyks naktinis zumbos vakarėlis su geriausiais Lietuvoje zumbos instruktoriais. „Zumba Naktis“ – tai septintus metus organizuojamas didžiausias šokių ir fitneso renginys Lietuvoje po atviru dangumi, kuris pritraukia daugybę zumbos ir aktyvios veiklos mylėtojų į pajūrį.
  • Sporto visiems festivalio atidarymas nuo 10.30 val. prasidės Jūratės ir Kastyčio skvere iškilminga eisena, o nuo 11 val. Palangos miesto stadione – čia daugiau nei 1000 moterų šoks masinius šokius. Renginyje pasirodys Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“, Lietuvos moterų sporto asociacijos ir Lietuvos linijinių šokių federacijos šokėjų kolektyvai.
  • Rugsėjo 22-24 d. festivalio dalyviai bus kviečiami išmėginti įvairias mankštas, išmokti žaisti su POI, dalyvauti jogos užsiėmimuose, mini biatlono, palestros bėgimo varžybose, bėgti įvairias distancijas. Taip pat išmėginti alpinizmo sienelę ar šaudymą pneumatiniu šautuvu bei daugelį kitų fizinio aktyvumo veiklų.

Šeštadienį fizinio aktyvumo veiklos prasidės 8.00 val. ryte  ir tęsis iki vėlyvos nakties. Renginio šurmulys skirtas visiems nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo lygio.

Džiaugsmingo laiko atrandant sporto naudą linki Palangos miesto šeimininkai (Palangos miesto savivaldybė) bei renginio organizatorius ir Europos sporto savaitės koordinatorius Lietuvoje (Lietuvos asociacija „Sportas visiems“).

Sporto visiems festivalis Lietuvoje skelbia „Europos sporto savaitės - BeActive 2023“, pradžią, nuotrauka-1
Palanga „BeActive“ sporto festivalis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,917