„Aurum 1006 km lenktynių“ treniruotes vainikavo trasos rekordas

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos

„Nieko nuostabaus, to ir laukta, tikiu, kad tai ne paskutinis pasiekimas...“, - maždaug taip ir panašiai kalbėjo žiūrovai, sužinoję, jog penktadienio treniruočių sesija užbaigta nauju trasos rekordu. 

1 min. 05,941 sek. – toks dabar „Aurum 1006 km lenktynių“ trasos vieno rato, kurio ilgis 2682 metrai, rekordas, kurį „nukalė“ „Stateta BRO by HMobile“ lenktynininkas iš Danijos Andres Fjordbach.

Danas paveržė pernai pasiektą Juliaus Adomavičiaus trasos rekordą, kai „Circle KMylesPlus Racing Team“ ekipos „Audi R8 LMS“ bolidą vairavęs lenktynininkas tą patį atstumą įveikė per 1 min. 07,492 sek.

„Manau, kad tai tik pati rekordų kryčio pradžia, - dano pasiekimą įvertino pagrindinis „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatorius Darius Jonušis. – Žinoma, rekordai puošia bet kurias lenktynes, todėl džiaugiuosi jais ir nuoširdžiai linkiu sportininkams naujų laimėjimų“.

Jau ne kartą minėta ir specialistų įvertinta, jog šiemet kaip niekad galingas „Aurum 1006 km lenktynių“ automobilių parkas, o sportininkų gretose tokie pasaulinės klasės meistrai, kaip naujasis trasos rekordininkas, buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Janas Magnusenas ir kiti.

Todėl tikimasi, jog rekordų bus ir daugiau.      

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės treniruočių sesija rekordas trasos vieno rato ilgis 2682 metrai „Stateta BRO by HMobile“ lenktynininkas Andres Fjordbach
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,922