„Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai

„Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai

Didžiausiose Baltijos šalyse, jau 24 kartą be pertraukų vykstančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ išskirtinę vietą yra pelnę greiti ir galingi „Porsche“ markės automobiliai.

Užtenka paminėti, jog iš visų 23-ų jau įvykusių maratoninių lenktynių Palangoje net 15 laimėjo komandos, kurių sportininkai vairavo būtent šios markės įvairių modifikacijų automobilius.

Šiemet „Porsche“ gamintojai mini 75 metų jubiliejų. Ta proga ketvirtadienio vakarą apie 200 sportinių „Porsche“ automobilių užplūdo Palangos gatves, kur vyko neeilinis reginys – didžiausias šios markės sportinių automobilių paradas pajūryje. 

„Vedami svajonių – tai viena iš svarbiausių „Porsche“ idėjų, kuria vadovaujamės jau 75 metus. Įkvėpti prekės ženklo įkūrėjo Ferdinando Porsche, drįsusio svajoti ir vedino svajonių sukūrusio tokį sportinį automobilį, kurio norėjo pats, ir vėl metėme sau iššūkį surengti tokį reginį, kurio Lietuvoje dar nebuvo, - išplatintame pranešime teigė Vilniaus „Porsche“ centro vadovė Rasa Klimavičiūtė. - Pirmą kartą Palangoje organizuojame „Porsche“ automobilių paradą, prie kurio jungiasi sportinių automobilių entuziastai su savais, įvairiais ir unikaliausiais „Porsche“ modeliais“. 

Pasak parado iniciatorių, apie 200 „Porsche“ automobilių ketvirtadienio vakare okupavo po dienos treniruočių išlaisvėjusią pagrindinę „Aurum 1006 km lenktynių“ trasą ir suko joje visai ne lėtus ratus.

Pernai lenktynių Palangoje išvakarėse Vilniaus „Porsche“ centras taip pat iniciavo įspūdingą renginį – pirmą kartą elektromobiliu „Porsche Taycan Turbo S“ fiksavo „Aurum 1006 km lenktynių“ trasos rato įveikimo laiko rekordą. 

Elektromobilis atstumą tada nuvažiavo per 1 min. 16.132 sek., o šis rekordas iki ketvirtadienio vakaro nebuvo pagerintas.

„Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-1 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-2 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-3 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-4 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-5 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-6 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-7 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-8 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-9 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-10 „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje – tik „Porsche“ automobiliai, nuotrauka-11
Aurum 1006 km lenktynės „Porsche“ automobiliai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,919