Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina)

Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina)

Ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi kurorte stovyklaujantys vaikai iš Palangos miesto partnerio Bučos (Ukraina). Susitikimo su miesto meru metu mažieji stovyklautojai pasidalijo savo įspūdžiais, patirtais Palangoje: didžiausią neišdildomą įspūdį jiems paliko Baltijos jūra, galimybė pamaitinti žuvėdras, mergaitėms – stalo žaidimų vakarai, o berniukams – sportiniai užsiėmimai.

Vaikai kartu su savo vadovėmis sugiedojo Ukrainos himną bei paprašė mero pasirašyti ant Ukrainos ir Bučos vėliavų – Palangos miesto partnerio gyventojai labai nuoširdžiai dėkingi visiems palangiškiams už itin šiltą priėmimą bei visokeriopą palaikymą.

Susitikimo metu kurorto meras jauniesiems stovyklautojams įteikė Premjerės Ingridos Šimonytės vaikams padovanotas draugystės apyrankes ir pačius šilčiausius visų Palangos gyventojų linkėjimus.

Socialinį projektą, kurios tikslas – pakviesti vaikus iš Bučos miesto vasaros atostogų metu pailsėti ir karo rūpesčius pamiršti Palangoje, organizuoja Palangos miesto savivaldybė. Šią vasarą Palangą aplankyti galės beveik 100 vaikų iš šeimų, kurios karo metu neteko vieno ar abiejų tėvų, taip pat – iš daugiavaikių šeimų bei socialiai itin pažeidžiamų grupių. Jiems bus surengtos 5 stovyklos pamainos, kurių kiekvienoje bus ne mažiau kaip 15 vaikų bei keletas grupę lydinčių suaugusiųjų.  

Prisidėti prie jaunųjų ukrainiečių stovyklavimo Lietuvos pajūryje – maitinimo, kultūrinės, edukacinės ir laisvalaikio programų ir kt. – kviečiamas kiekvienas Ukrainos tragedijai neabejingas mūsų šalies gyventojas. Aukoti raginama siūlant mainus – „Rotary“ klubas, vykdydamas projektą „Ukrainos kinas – gyvenimas ant ribos“, vasaros vakarais kviečia į kino seansus Palangoje ir Šventojoje. Žiūrovams liepą ir rugpjūtį bus pristatomas animacinis filmas „Mavka: miško siela“, drama, komedija  „Superkomikė“ bei meninis istorinis filmas „Vedlys“. Įsigydami bilietus į kiną, žiūrovai tiesiogiai parems stovyklos organizavimą. 

Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-1 Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-2 Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-3 Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-4 Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-5 Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-6 Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-7 Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-8 Palangos miesto savivaldybėje lankėsi vaikai iš Bučos (Ukraina), nuotrauka-9
Palangos miesto savivaldybė susitikimas vaikai Buča Ukraina stovykla
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,92