Geriausi pasaulio atletai varžysis Lietuvoje

Geriausi pasaulio atletai varžysis Lietuvoje

RED BULL WAKEDUEL, Lietuvos vandenlenčių sporto pasididžiavimas, birželį sugrįžta aštuntajam kartui. Ir sugrįžta jei ne su sprogimu, tai bent jau su gerų naujienų cunamiu. Žemiau – viskas, ką jums reikia žinoti apie vasaros pradžios veiksmą: 

  • Tai yra didžiausios ir prestižiškiausios vandenlenčių varžybos Baltijos regione, į kurias suvažiuoja kiečiausi raideriai iš visų pasaulio kampelių. 
  • Varžybos išsiskiria unikaliu, dvikovomis grįstu formatu. Du oponentai čiuožia po du ratus – teisėjai vertina geresnįjį kiekvieno atleto ratą, ir geriau įvertintas atletas žengia į kitą etapą. Dėl to kiekvienas pasirodymas yra lemiamas, kas kelia ir įtampą, ir dalyvių pastangas. 
  • Jau vien šio čempionato atrankinis etapas atrodo kaip mažas savarankiškas aukšto lygio čempionatas – čia dalyvauja vandenlenčių vunderkindai iš daugiau nei dvidešimt šalių. Kvalifikacijoje galėsite išvysti ir gerai žinomus vardus tokius kaip Raph Trinidad, Matty Muncey, ar Busty Dunn.
  • Pagal taisykles, pirmąjį etapą įveikę 2022 metų finalistai gavo asmeninius kvietimus į šių metų finalą. Ir, to dar nebuvo, visi jie tuos kvietimus priėmė bei dalyvavimą patvirtino. 
  • Tarp šių metų finalo dalyvių sutiksite bent tris RED BULL ATLETUS: Felix Georgii, Jules Charraud, ir net iš Brazilijos atvykstantį Pedro Caldas. Aišku, kad čia dalyvaus triskart RED BULL WAKEDUEL čempionas Liam Peacock bei pernai metų laimėtojas Trent Stuckey. Yra ir dar rimtesnių titulų, kaip kad tris kartus IWWF pasaulio čempionė Sanne Meijer ar triskart Europos čempionas Max Milde. 

„Labai džiaugiamės, kad visi pakviesti atletai priėmė kvietimus. Tai geriausias įvertinimas, kokio gali tikėtis tokio renginio organizatoriai. Faktas, kad atletai nori sugrįžti, rodo ir varžybų lygį, ir gerai praleistą laiką. Jaučiamės įkvėpti dar labiau stengtis ir tobulėti“, - džiaugsmu dainosi 313 Cable Park atstovė. 

Apibendrinant – tai yra AAA klasės varžybos su vandenlenčių pasaulio grietinėle ir išskirtinis šansas jau birželio 10d. juos išvysti Lietuvoje, 313 Cable Park. 

Geriausi pasaulio atletai varžysis Lietuvoje, nuotrauka-1 Geriausi pasaulio atletai varžysis Lietuvoje, nuotrauka-2 Geriausi pasaulio atletai varžysis Lietuvoje, nuotrauka-3 Geriausi pasaulio atletai varžysis Lietuvoje, nuotrauka-4
RED BULL WAKEDUEL Lietuvos vandenlenčių sporto pasididžiavimas raideriai RED BULL ATLETAI Felix Georgii Jules Charraud Pedro Caldas RED BULL WAKEDUEL čempionas Liam Peacock Trent Stuckey 313 Cable Park
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939