Jaunimo specialistai iš Lietuvos ir Vokietijos Palangoje dalijosi gerąja patirtimi

Jaunimo specialistai iš Lietuvos ir Vokietijos Palangoje dalijosi gerąja patirtimi

Gegužės 8-12 d. Palangoje ir Klaipėdos regione vyko gerųjų patirčių dalinimosi seminaras, kuriame dalyvavo Lietuvos ir Brandenburgo (Vokietija) jaunimo specialistai. Palangoje ir Klaipėdos regione apsilankę svečiai analizavo jaunimo darbuotojo profesines vertybes ir laikyseną, kėlė savo kompetencijas susipažindami su asmenų su negalia įtrauktimi. Vizitą organizavo ir finansavo Jaunimo reikalų agentūra.

Palangoje svečiai ne tik apsistojo, tačiau ir apsilankė Kurhauze įsikūrusiame Palangos kultūros ir jaunimo centre Kurhauze bei atvirojoje jaunimo erdvėje „Be stogo“, Bendruomenės namuose, apžiūrėjo Jaunimo ir savanorystės centro statybas.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Palangos savanorių grupė pristatė vykdomą projektą apie asmenų su negalia įtrauktį, bendruomenės sutelktumą, Palangos kultūros ir jaunimo centro atvirosios jaunimo erdvės „Be stogo“ jaunimo darbuotoja Asta Tiškutė skaitė pranešimą tema „Atvirojo darbo su jaunimu principai praktiškai: Palangos atvirosios jaunimo erdvės „Be stogo“ atvejis“. Pranešimo metu pristatytas atvirosios jaunimo erdvės „Be stogo“ lankytojų skaičiaus pokytis per pastaruosius metus nustebino svečius tiek iš Lietuvos, tiek iš Brandenburgo.

2022 m. erdvėje apsilankė beveik 600 unikalių lankytojų, bendras lankytojų skaičius siekia daugiau nei 5700. Tokie skaičiai viršija net Klaipėdos mieste esančių jaunimo centrų lankytojų skaičių, o tai rodo apie atvirojo darbo su jaunimu, o galbūt ir kitų darbo su jaunimu formų poreikį kurorte. Svečiai teigė, kad pateiktas strateginio darbo su jaunimu pavyzdys, politikų rūpestis bei jaunimui palankūs sprendimai gali būti ir yra pavyzdys tiek kitoms savivaldybėms Lietuvoje, tiek užsieniui. 

Jaunimo specialistai Palanga erųjų patirčių dalinimosi seminaras Jaunimo reikalų agentūra
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939