Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams

Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams

Balandžio 27 d. Palangoje, Kurhauzo koncertų salėje, paminėta Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Su profesine švente susirinkusius medicinos darbuotojus pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras. Renginio metu labiausiai nusipelniusiems Palangos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams buvo įteiktos Mero padėkos.

„Šiandien mūsų šypsenos, gėlės ir nuoširdžiausi bei gražiausi žodžiai profesinės šventės proga skrieja medikams – žmonėms, į kuriuos su viltimi ir begaliniu pasitikėjimu žvelgiame tuomet, kai sutrinka mūsų ar artimųjų sveikata. Ačiū jums už pasirinktą nelengvą, bet itin reikalingą gyvenimo kelią. Jūsų ne tik rankos, bet ir šypsenos, padrąsinimai ir palaikymas gydo bei suteikia vilčių tuomet, kai jaučiamės silpni ar net bejėgiai. Jūs dovanojate mums neįkainojamą savo turtą – sveikatą. Nuoširdus ačiū už tai. Būkite laimingi, sveiki ir kupini optimizmo. Te sėkmė jus lydi kasdien – tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Su profesine švente, mieli medikai“, ­– medicinos darbuotojus sveikino meras.

Padėkos buvo įteiktos VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centro direktorei Jūratei Mikutienei, vyresniajai slaugytojai Aldonai Mikūtienei, VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė“  Bendrosios terapijos skyriaus vedėjai Laimutei Ežerinskienei, Hospitalizacijos klinikos Ambulatorinio konsultacinio skyriaus gydytojui kardiologui prof. habil. dr.  Geriuildui Žiliukui, VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninė“ vyresniajai slaugos administratorei – bendrosios praktikos slaugytojai Ramunei Barkauskienei, S. Kulikauskienės įmonės Bendrosios praktikos gydytojo centro direktorei Sondrai Kulikauskienei, bendrosios praktikos slaugytojai Jolantai Bručkienei, „Ave Medica“ klinikos bendrosios praktikos slaugytojai Audronei Marcevičienei, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų instituto Palangos klinikos masažuotojai Vidai Alminienei, poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ vyresniajam kineziterapeutui Eimantui Knietai, UAB „Palangos linas“ vyresniajai slaugos administratorei Silvijai Švickuvienei, UAB „Palangos žvorūnė“ masažuotojai Grėtei Būtaitei. Šventė organizuota Palangos miesto savivaldybės administracijos iniciatyva.

Po iškilmingos dalies šventinę nuotaiką visiems dovanojo Vaida Genytė.

Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams, nuotrauka-1 Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams, nuotrauka-2 Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams, nuotrauka-3 Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams, nuotrauka-4 Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams, nuotrauka-5 Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams, nuotrauka-6 Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams, nuotrauka-7
Medicinos darbuotojų diena Palanga Kurhauzo koncertų salė padėkos gėlės koncertas Vaida Genytė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,932