Svarbi informacija dėl šilumos tiekimo karštam vandeniui ruošti 2023 m. gegužės ir birželio mėnesį

Svarbi informacija dėl šilumos tiekimo karštam vandeniui ruošti 2023 m. gegužės ir birželio mėnesį

UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad siekiant užtikrinti patikimą šilumos energijos tiekimą Palangos miestui, kasmet planingai privalo būti vykdomi šilumos trasų hidrauliniai bandymai ir jų remonto darbai.

Hidrauliniai bandymai ir planiniai remontai – tai saugumo, patikimumo ir ramaus kito šildymo sezono garantas šilumos tiekėjui ir šilumos vartotojams. Atsižvelgdami į tai, kad Palangos miestas yra kurortas ir birželio mėnesį prasideda atostogų  sezonas, remonto darbus rajoninėje katilinėje planuojame atlikti šių metų gegužės mėnesį. Dėl šių darbų atlikimo, nebus tiekiama šilumos energija karštam vandeniui ruošti. Hidrauliniai bandymai numatomi ir po rajoninės katilinės remonto darbų, gegužės mėnesį ir birželio mėnesio pradžioje, todėl numatomi laikini šilumos energijos tiekimo karštam vandeniui ruošti atjungimai.

Hidraulinių bandymų metu karštas vanduo šilumos punkte nebus ruošiamas, todėl gyventojams rekomenduojame užsukti karšto vandens ventilį esantį prieš karšto vandens skaitiklį.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir tikimės supratingumo.

Šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto grafikas 2023 m.:

UAB „Palangos šilumos tinklai“ Hidrauliniai bandymai ir planiniai remontai šilumos tiekimas karštas vanduo
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,927