„Perlą“ įveikę palangiškiai įšoko į atkrintamųjų traukinį

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Pergalę iškovoję Palangos „Kuršiai“ (15-23) užsitikrino paskutinę vietą „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Pajūrio ekipa išvykoje 102:84 (28:27, 29:22, 24:10, 21:25) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (16-22).

Palangiškiai galutinėje rikiuotėje užėmė dvyliktą vietą bei aštuntfinalio serijoje kovos su „Vyčiu-VDU“. Tuo metu vienuoliktoje pozcijoje finišavęs Vilkaviškio klubas susikaus su „Šilute“.

Pirmoji susitikimo pusė klostėsi atkakliai, tačiau sėkmingiau jos pabaigą sužaidė svečiai, kurie į ilgąją rungtynių pertrauką išsinešė 8 taškų pranašumą – 57:49.

Mačo lūžis įvyko iš karto po pertraukos. „Kuršiai“ trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 17:3 bei nutolo triuškinamu atstumu – 74:52. Smūgį gavę šeimininkai nebeatsitiesė, Palangos ekipa iki rungtynių pabaigos užtikrintai pirmavo bei šventė užtikrintą pergalę.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Tadas Budrys, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 16 taškų (8/12 dvit., 0/1 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tadas Kymantas, per 14 minučių pelnęs 17 taškų (4/4 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Mantvydas Žukauskas per 33 minutes pelnė 17 taškų (4/4 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Perlas“: Mantvydas Žukauskas (4/4 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam., 26 naud.) ir Eduards Hazners (5/12 trit.) po 17, Augustine Ejike Ene Jr 15 (3/7 trit., 5 kld.), Gytis Mačionis 12 (2/5 trit., 6 atk. kam.), Amandas Urkis 11 (10 atk. kam.), Klaidas Metrikis 7 (1/5 trit.).

„Kuršiai“: Tadas Kymantas 17 (4/4 dvit., 2/4 trit.), Tadas Budrys (8/12 dvit., 11 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud.) ir Dareial Corrione Franklin (6/9 dvit., 6 atk. kam.) po 16, Martynas Pocevičius 15 (4/4 dvit., 2/3 trit.), Zacáree Arnett Owens 11 (4/11 dvit., 4 rez. perd.), Ernestas Jaškus 9, Danilo Sokolenko 7.