Let's join the fight together varžybos

Kovo 4 dieną, Kaune, vyko Let‘s join the fight together varžybos, kurios yra organizuojamos kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Varžybų metu už dalį surinkto startinio mokesčio bus išpildytos sunkiomis ligomis sergančių vaikų svajonės. Šiose varžybose dalyvavo Palangos Karate Kiokušin mokyklos „Shodan“ vyresnieji sportininkai, kurie iškovojo 3 sidabro ir 6 bronzos medalius.

Vaikinų tarpe Denas Razmas -60 svorio kategorijoje laimėjo 2 vietą ir tapo vicečempionu. Airidas Tarnys -70 kg svorio kategorijoje iškovojo sidabro medalį. Rugilė Krajinskaitė -55 kg svorio kategorijoje tapo vicečempione merginų tarpe ir iškovojo sidabro medalį.

Vaikinų tarpe Joris Macas -75 svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį. Merginų tarpe Gabija Latviūnaitė -55 svorio kategorijoje tapo 3 vietos laimėtoja. Evelina Kavolytė -55 svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį. Rimgailė Rimkutė -65 svorio kategorijoje laimėjo bronzos medalį. Andrėja Gigaitė -65 svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį.

Šiose varžybose taip pat dalyvavo Enrikas Janušonis, Gustas Petrošius, Rokas Liudžius, Matas Zaleckas, Benas Vansevičius, Martina Gurinovaitė, tačiau iki pergalių šiek tiek pritrūko.

Treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi ir didžiuojasi auklėtiniais ir jų pasiekimais – šios varžybos yra pasiruošimo, Lietuvos čempionatui, dalis.

Palangos Karate Kiokušin mokykla „Shodan“ Denas Razmas Airidas Tarnys Rugilė Krajinskaitė Joris Macas Gabija Latviūnaitė Evelina Kavolytė Rimgailė Rimkutė Andrėja Gigaitė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.