Vasario 24 d. Palangoje – Ukrainos palaikymo akcija „Mes esame kartu“

Vasario 24 d. Palangoje – Ukrainos palaikymo akcija „Mes esame kartu“

Kviečiame palangiškių ir ukrainiečių bendruomenes vasario 24 d., penktadienį, 17.30 val. susitikti Jūratės ir Kastyčio skvere prie Palangos tilto bei dalyvauti Ukrainos palaikymo akcijoje „Mes esame kartu“. Vieningai parodykime, jog esame kartu su Ukrainos piliečiais, kurie jau metus kovoja už savo ir visų mūsų laisvę.

Akcijos metu Palangoje apsistoję ukrainiečiai – Senosios gimnazijos gimnazistai – skaitys eiles apie laisvę lietuvių kalba, į susirinkusiuosius kreipsis ukrainiečių bendruomenės „Sodyba“ pirmininkė Irina Holoborodko bei bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkė Daina Eimanavičienė.  

Vėliau visi akcijos dalyviai bus pakviesti ant jūros tilto susikibti rankomis, taip parodant palaikymą ir vienybę su Ukraina. Ši akimirka bus įamžinta bendroje nuotraukoje, kuria kviesime dalintis socialiniuose tinkluose.

Akcijos dalyviai kviečiami pasipuošti Lietuvos ir Ukrainos šalių atributika.

Vasario 24 d. Palangoje – Ukrainos palaikymo akcija „Mes esame kartu“, nuotrauka-1 Vasario 24 d. Palangoje – Ukrainos palaikymo akcija „Mes esame kartu“, nuotrauka-2 Vasario 24 d. Palangoje – Ukrainos palaikymo akcija „Mes esame kartu“, nuotrauka-3
Palanga Ukrainos palaikymo akcija „Mes esame kartu“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,93