Palangoje uždarytas MKL-BERGO 3×3 reguliarusis sezonas (VIDEO)

Šeštadienio (02.18) rytą, Palangos sporto centre įvyko trečiasis debiutinio MKL-BERGO 3×3 čempionato etapas. Šiuo etapu baigėsi reguliarusis čempionato sezonas. Jau kovo mėnesį stipriausios čempionato ekipos finaliniame etape susikaus dėl čempiono vardo. Primename, kad komandos varžosi trijose amžiaus grupėse – U14, U16, U18.

Jauniausiųjų U-14 vaikinų grupėje kovojo 14 komandų, o nugalėtojais tapo jau nuo antrojo etapo nepralaimintys Krepšinio akademijos „Snaiperis” I vaikinai. Puikiai subalansuotą komandą turintys kauniečiai finale 12:8 įveikė Vilniaus KM auklėtinius.

Palangoje uždarytas MKL-BERGO 3×3 reguliarusis sezonas (VIDEO), nuotrauka-1

Merginų grupėje varžėsi šešios komandos. Šioje kategorijoje taip pat antrą etapą iš eilės triumfavo Alytaus SRC merginos. Taiklaus Emilijos Mažeikaitės lemiamo baudos metimo dėka 7:6 išplėšė pergalę iš Vilniaus KM auklėtinių.

Įsibėgėjus renginiui pradėjo aiškėti ir kitų amžiaus grupių nugalėtojai. Vaikinų U16 grupėje dalyvavo 15 komandų, o pirmąją ir antrąja vietas iškovojo abi Sostinės KM auklėtinių ekipos, kurioms didesnių iššūkių varžovai nepasiūlė.

Palangoje uždarytas MKL-BERGO 3×3 reguliarusis sezonas (VIDEO), nuotrauka-2

Merginų U-16 grupėje kovojo keturios ekipos. Komandos sužaidė vieno rato sistema, o stipriausia komanda paaiškėjo finale. Šioje amžiaus kategorijoje nesustabdomos yra Krepšinio akademijos „Saulė” auklėtinės turnyre žaidžiančios “Fuxes“ pavadinimu. Merginos šiame etape neturėjo lygių ir nepadoriais skirtumais įveikusios varžoves iškovojo pirmąją vietą.

Palangoje uždarytas MKL-BERGO 3×3 reguliarusis sezonas (VIDEO), nuotrauka-3

Šiek tiek vyresnių U-18 merginų grupėje didelio vėjo nepabūgo ir pasirodė tik dvi ekipos. Į Akistatą stojo ir reitingo taškus išsidalino Kauno KA „Žalgirio” ir Plungės SRC merginos. Finale kaunietės užtikrintai įveikė plungiškes.

Vėliausiai finišavo vaikinų U-18 amžiaus grupės kovos. Šioje kategorijoje iš viso kovojo 14 ekipų, o nugalėtojų titulą iškovojo Vilniaus KM krepšininkai finale 12:8 įveikę Sostinės KM auklėtinius. Abejos finale rungtyniavusios ekipos turėjo didelio vargo pusfinaliuose. Sostinės KM vaikinai tik lemiamo tolimo metimo paskutiniąją rungtynių sekunde dėka 15:14 įveikė Kauno KA „Žalgirio” krepšininkus. Tuo tarpu Vilniaus KM vaikinai pusfinalyje vos sveiką kailį išnešė rezultatu 20:19 įveigdami Biržų KKSC auklėtinius.

Palangoje uždarytas MKL-BERGO 3×3 reguliarusis sezonas (VIDEO), nuotrauka-4

Primename, kad komandos kovojo ne tik dėl nugalėtojų titulų ir išskirtinių medalių, bet ir dėl reitingo taškų.

Mūsų laukia finalinis turas į kurį bus pakviestos 12 daugiausia taškų surinkusios vaikinų komandos ir visos merginų ekipos. Finaliniame etape paaiškės MKL-Bergo 3×3 čempionai.

Visi IIII etapo rezultatai: Spausti čia.