Jaunimo futsal čempionate – dvigubas „Gintaro“ triumfas

Jaunimo futsal čempionate – dvigubas „Gintaro“ triumfas

Lietuvos jaunimo salės futbolo čempionato U13 ir U15 divizionų nugalėtojais tapo Palangos FK „Gintaras“ žaidėjai.

Druskininkų sporto centre finišavo 2023 metų čempionatas, kurį vykdė LSPFA, bendradarbiaudama su LVJUFA. Centro salėje buvo surengti dviejų amžiaus grupių finaliniai etapai.

Jaunimo futsal čempionate – dvigubas „Gintaro“ triumfas, nuotrauka-1

U13 diviziono kovos prasidėjo nuo Druskininkų SC-FK „Druskininkai“ ekipos pergalės 2:0 prieš „Kauno Žalgirio“ bendraamžius. Antrose rungtynėse „Gintaras“ 10:0 nustelbė kauniečius, tokiu būdu pastarieji užėmė bronzinę poziciją.

Net 150 žiūrovų užfiksuota druskininkiečių ir palangiškių dvikovoje, savo turiniu ir emocijomis išties prilygusiai finalui. Susitikimą 4:2 laimėjo „Gintaro“ žaidėjai ir užsitikrino aukso medalius, o jų varžovai – sidabro medalius.

Geriausio varžybų vartininko prizą pelnė Druskininkų ekipos vartininkas Ainoras Šukys, o aikštės žaidėjo prizą – Arnas Šeškus iš „Gintaro“.

Popietę U15 divizioną vainikavo mažojo ir didžiojo finalo rungtynės. Ehoro Hroševo „pokerio“ vedama SK „Nemenčinė“ ekipa 6:1 įveikė Pasvalio SC ir tapo bronzos medalių savininke.

Jaunimo futsal čempionate – dvigubas „Gintaro“ triumfas, nuotrauka-2

Aukso medalius užtikrintai pelnė FK „Gintaras“, rezultatu 11:2 nugalėjęs FK „Ukmergės Vienybė“ bendraamžius.

Mangirdas Venckus didžiajame finale sužibėjo penkiais įvarčiais ir jam atiteko geriausio žaidėjo apdovanojimas. Geriausiu varžybų vartininku pripažintas „Gintaro“ atstovas Matas Alksnys.

Pažymėtina, kad U17 amžiaus grupės čempionų taurė taip pat iškeliavo į pajūrį – ją vasario mėnesio pradžioje iškovojo Palangos SC komanda.

Lietuvos jaunimo salės futbolo čempionatas U13 U15 Palangos FK „Gintaras“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,93