Klaipėdiečiai nesėkmių ruožą nutraukė Palangoje

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

„7bet-NKL“ aštuonių nesėkmių seriją nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (6-26). Alfredo Kaniavos auklėtiniai išvykoje 79:68 (15:18, 19:18, 20:18, 25:14) įveikė Palangos „Kuršius“ (12-20).

Paskutinį sykį klaipėdiečiai buvo laimėję sausio 10 dieną mače su Mažeikių „M Basket“.

Pirmoje rungtynių pusėje priekyje buvęs Palangos klubas iniciatyvą prarado po ilgosios pertraukos, kai svečiai iš Klaipėdos spurtavo 13:0 ir po Mato Repšio metimo įgijo 9 taškų persvarą (50:41).

Nors ketvirtojo ketvirčio pradžioje po Zacaree Owenso baudų šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (56:54), tačiau Gediminas Leščiauskas tritaškiu inicijavo spurtą, po kurio likus 3 minutėms iki mačo pabaigos klaipėdiečiai turėjo dviženklį pranašumą (75:64).

Per likusį laiką Palangos ekipa nebeišsigelbėjo.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė dvigubą dublį pasiekęs ir naudingiausią sezono mačą sužaidęs M. Repšys, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 22 taškai (10/13 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 klaidos bei 29 naudingumo balai.

Iki šiol jo geriausias sezono pasiekimas buvo 28 naudingumo balai rungtynėse su „Vyčiu-VDU“.

11 atkovotų kamuolių – atkartotas sezono rekordas.

Palangos komandai Z. Owensas per 28 minutes surinko 21 tašką (6/10 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), atkovotą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 5 klaidas bei 10 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 21 (6/10 dvit., 2/6 trit., 5 kld.), Tadas Kararinas 12 (6/9 dvit.), Mantas Litvinas 9, Tadas Kymantas ir Ernestas Jaškus po 6.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 22 (10/13 dvit., 11 atk. kam., 4 kld., 29 naud.), Gediminas Leščiauskas 20 (3/7 trit., 7/8 baud., 8 atk. kam., 26 naud.), Kristupas Keinys 13 (1/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Gabrielius Mažeika 9.