Palangoje lankėsi miesto partnerio Lenkijoje – Ustkos – delegacija

Palangoje lankėsi miesto partnerio Lenkijoje – Ustkos – delegacija

Savaitgalį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko, o taip pat – viename iš didžiausių kurorto žiemos renginių – Stintų šventėje – dalyvavo Palangos miesto partnerio Lenkijoje – Ustkos – delegacija. Ustkai atstovavo Savivaldybės infrastruktūros valdymo vadovas Łukasz Krawczyk, Ustkos Savivaldybės tarybos narys Zbigniew Margol, Savivaldybės Socialinės apsaugos, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Dorota Szcześniak – Abramczyk bei Sporto ir plėtros centro įmonės prezidentas Radosław Szreder.

Penktadienį, vasario 10 d., svečiai lankėsi Palangos miesto savivaldybėje bei susitiko su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi. Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Ramunė Olšauskaitė – Urbonienė, Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas ir vedėjo pavaduotoja Jūratė Mitkevičiūtė, pristatyta Palangos kurorto infrastruktūra, aptarti su švietimu, kultūra, sportu susiję klausimai.

Ypač svečius domino įgyvendinamas Šventosios uosto statybos projektas, taip pat susitikimo metu didelis dėmesys skirtas švietimui – Ustkos atstovai domėjosi ne tik mūsų ugdymo sistema, bet ir teiravosi, kaip Palangai pavyksta išlaikyti itin aukštą švietimo lygį.

Taip pat kalbėta apie Savivaldybės administracijos darbo specifiką. Svečiams didelį įspūdį paliko Palangos miesto savivaldybės administracijoje įdiegtas Vieno langelio darbo principas, padedantis taupyti į Savivaldybę įvairiais klausimais besikreipiančių interesantų laiką – svečiai nusprendė pasekti Palangos pavyzdžiu bei Vieno langelio darbo principą įdiegti ir Ustkos Savivaldybėje.

Po šio susitikimo svečiai buvo pakviesti į ekskursiją po Palangą, kurios metu Ustkos atstovams buvo pristatyti Palangos infrastruktūros objektai. Didelį įspūdį Ustkos delegacijos nariams paliko ir Palangoje pastatyti visuomenės poreikiams skirtų objektų gausa – miesto baseinas, sporto arena, Kurhauzas, Koncertų salė ir kiti.

Šeštadienį Palangos miesto partnerio atstovai dalyvavo kurorte vykusioje Stintų šventėje bei buvo ypač nustebinti ne tik renginių įvairovės, bet ir žmonių gausos.  

Palanga Ustkos delegacija
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,93