Milžinišką persvarą iššvaistęs Palangos klubas nugalėjo „Rytą-2“

Nuotr.: R.Lukoševičius

Henrikas Lubinas vėl stojo prie Palangos „Kuršių“ (12-19) vyr. trenerio posto, o jo treniruojama komanda iškovojo sunkią pergalę „7bet-NKL“. Palangiškiai namie 79:73 (13:14, 39:16, 13:17, 14:26) nugalėjo Vilniaus „Ryto-2“ (11-19) krepšininkus ir laimėjo antrą kartą iš eilės.

Antrojo kėlinio pabaigoje Palangos klubas spurtavo 16:0 ir į ilgąją pertrauką išsinešė 22 taškų persvarą (52:30).

Trečiajame kėlinyje palangiškiai pratęsė gerą atkarpą ir padidino atotrūkį iki 30 taškų (63:33). Vis tik tada atsibudę vilniečiai dar iki lemiamo ketvirčio surengė atsakomąjį spurtą 14:2 ir kirpo atsilikimą iki 18 taškų (47:65).

Ketvirtajame kėlinyje Vilniaus komanda toliau sėkmingai tirpdė deficitą ir likus 28 sekundėms Arnas Adomavičius kirpo atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (73:76).

Tačiau netrukus kitoje aikštės pusėje Zacaree Owensas įmetė vieną iš dviejų baudų, Laurynas Klimas prametė tritaškį, o Tadas Kararinas padėjo rungtynėse tašką.

Palangos komandai T. Kararinas per 22 minutes pelnė 17 taškų (4/4 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Arnas Adomavičius, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 24 taškai (6/11 dvit., 4/6 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Kuršiai“: Tadas Kararinas 17 (4/4 dvit., 3/3 trit.), Justinas Youngas 14 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 6 kld.), Zacaree Owensas 13 (3/7 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Mantas Litvinas 10 (2/7 dvit., 2/3 trit.), Danilo Sokolenko 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Ernestas Jaškus 7 (0/5 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam.).

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 24 (6/11 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld., 26 naud.), Adas Šimonis 19 (5/12 trit.), Modestas Babraitis 10 (4 rez. perd., 2 blok.), Andreas Kalogiros 7 (6 atk. kam.).