„Kuršių“ šturmą atlaikęs „Delikatesas“ triumfavo namuose

Nuotr.: L.šeputis

Dar vieną pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Joniškio „Delikateso“ (12-17) krepšininkai.

Joniškiečiai namuose 82:78 (23:17, 22:22, 25:20, 12:19) įveikė Palangos „Kuršių“ (10-19) pasipriešinimą.

Atkakliai besiklosčiusioje pirmoje mačo pusėje „Delikatesas“ įgijo 6 taškų persvarą. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 45:39.

Trečiajame ketvirtyje joniškiečiai šovė į priekį, 10:2 atkarpą laimėjęs „Delikatesas“ įgijo 16 taškų pranašumą (67:51). Visgi svečiai rankų nenuleido ir deficitą iki kėlinio galo sumažino iki 11 taškų (59:70).

Likus 3 min. iki rungtynių pabaigos šeimininkai dar turėjo 9 taškų persvarą (78:69), tačiau tuomet „Kuršiai“ kilo į lemiamą šturmą. Palangiškiai laimėjo atkarpą 6:0 ir priartėjo iki vieno metimo distancijos (75:78).

Visgi į tai Nojus Jankūnas atsakė dvitaškiu su pražanga ir taiklia bauda (81:75), svečiai laiko išsigelbėjimui nebeturėjo.

Joniškio komandai Povilas Gaidys per 38 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Darionas Rackley, kuris per 23 minutes pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 19 taškų (7/13 dvit., 0/6 trit., 5/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Darionas Rackley (4/6 dvit., 2/3 trit., 5/12 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Šarūnas Kulevičius (3/7 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam.) po 19, Povilas Gaidys 16 (4/5 dvit., 2/3 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Corey Boydas 13 (5/14 dvit., 13 atk. kam., 4 kld.), Nojus Jankūnas 8 (4 kld.).

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 19 (7/13 dvit., 0/6 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd.), Martynas Pocevičius 13 (2/6 trit., 7 atk. kam.), Danilo Sokolenko 11 (3/7 trit., 10 atk. kam.), Ernestas Jaškus 9 (1/5 trit.), Justin Youngas 8 (5 atk. kam., 5 blok., 5 kld.), Tadas Kararinas 7 (6 atk. kam., 2 blok.).