Pajūrio muzikantų svajonė – privati radijo stotis

Virgilijus Butkus ir  Arūnas Lisenka
Virgilijus Butkus ir Arūnas Lisenka

„Maestro Pajūrys“ iniciatyva užgimė tuomet, kai karantino metu, du pajūrio muzikantai ir renginių vedėjai – Arūnas Lisenka ir Virgilijus Butkus svarstė, kuo pakeisti sustojusią renginių ir švenčių organizavimo veiklą. Verslo idėjų paieškos nuvedė į Youtube kanalą, kur gyvos transliacijos įkvėpė svarstyti apie kitokią veiklą.

Muzikuoja ir kuria

Karantinui uždarius renginių verslą, vyrukai pradėjo vykdyti gyvas transliacijas, sulaukusias gausybės sekėjų. Tai įkvėpė pamąstyti apie savo radijo stoties kūrimo galimybes. Šiuo metu „Maestro pajūrys“  vysto socialinius tinklus, pamažu investuoja į naujos įrašų studijos kūrimą, domisi filmų įgarsinimu, vaizdo įrašų kūrimu šeimoms ar verslui. Tačiau pagrindinė muzikantų svajonė yra įkurti radijo stotį Palangoje. Jiems iki savo verslo svajonės realizavimo liko labai nedaug, tiesiog susitvarkyti reikiamus dokumentus, įsigyti dažnį ir papildomą įrangą. Tačiau verslui vystyti reikia lėšų, tad pasibaigus karantino laikotarpiui, jų bandoma uždirbti muzikuojant ir linksminant publiką šventėse. Pajūrio muzikantai vyksta į renginius visoje Lietuvoje, groja vestuvėse, jubiliejuose.

Gelbėja humoro jausmas

„Kiekviena šventė yra unikali, nenuspėjama, gyvai atliekant programą įvyksta įvairių dalykų. Žmonės skirtingi, neretai tenka improvizuoti pagal auditoriją, stebint jų lūkesčius, akis ir muzikinį skonį. Čia gelbėja sukaupta Arūno patirtis radijo stotyse, televizijos laidose, įvairiausi renginiai ir mano humoro jausmas“, – apie savo veiklą atviravo Virgilijus. Anot muzikantų, pastaruoju metu žmonėms labai trūksta pramogų, geros nuotaikos ir linksmesnio žodžio. Vaizdo transliacijos taip pat praskaidrina nuotaiką. Jos skirtos tiems, kas gyvena toli nuo Lietuvos, tačiau yra pasiilgę savo tėvynės, gimtojo miesto ar pajūrio dvasios.

Dirba svajonei

„Į šventes mes atsivežame savo visą garso ir šviesos techniką, būname  pasiruošę gerokai anksčiau, nei  pradeda rinktis svečiai. Pasirodymas vyksta nuo 18 iki 1 val. nakties, tad dirbame tikrai ilgai ir nestandartines valandas. Kaip ir daugelis muzikantų, kai visi ilsisi, mes dirbame“, – pasakojo muzikantas.  Pasak pašnekovo, pradedant savo verslą, įrenginėjant įrašų studiją reikalingos investicijos, įranga, mikrofonai. Verslo finansavimo sistema, kol kas nėra labai lanksti. Norint gauti paskolą plėtrai, tenka įkeisti savo turtą, tad kol kas viską tenka daryti savo jėgomis. „Stengiamės daugiau padirbėti, kad galėtų investuoti į savo ateities planus“, – atviravo Virgilijus. Vyrukai ne tik groja šokiuose, renginiuose, šeimos šventėse, jie teikia diktorių, įgarsinimo paslaugas, esant poreikius reklamuoja produktus. Kol kas įgarsinimo projektai vyksta tik vyriškais balsais, bet, esant poreikiui, jie rastų ir moterišką. Virgilijus į Palangą atvyko iš Radviliškio, jis mokėsi Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, ją baigė, o vėliau apsistojo kurorte. Dabar jis neįsivaizduoja savo gyvenimo be jūros.

Virgilijus Butkus ir  Arūnas Lisenka
Virgilijus Butkus ir Arūnas Lisenka

Dana Lukauskienė,

Musuzinios.lt

Maestro Pajūrys Arūnas Lisenka Virgilijus Butkus
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,92