Palangos gimnazistų sėkmė geografinių žinių konkurse turizmo parodoje „ADVENTUR 2023“

Palangos gimnazistų sėkmė geografinių žinių konkurse turizmo parodoje „ADVENTUR 2023“

Palangos senosios gimnazijos geografai praėjusį šeštadienį (sausio 28 d.) vyko į Vilniuje vykusią tarptautinę turizmo parodą „ADVENTUR 2023“, kurioje jie dalyvavo nacionaliniame geografinių žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

Konkurso dalykinis turinys apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstą, pateikiant jį patrauklia vaizdų forma per aplinkosaugos, darnaus vystymosi, atsakingo vartojimo, turizmo išteklių įvairovės ir skatinimo aspektus. Konkurse susirinko beveik 1000 moksleivių iš įvairių Lietuvos savivaldybių. Kiekvienos klasės kategorijoje jų buvo apie 100, o žemesnėse klasėse ir daugiau.

Paskelbti konkurso rezultatai nudžiugino visus tris Palangos senosios gimnazijos mokinius. Savo klasių kategorijose visi tapo prizininkais. Trečiokai gimnazistai Jokūbas Gudaitis ir Aistė Jukniūtė laimėjo aukso medalius, o kelionių organizatorius „Grūda“ moksleivius papildomai apdovanojo kelione į Krokuvą, Veličkos druskos kasyklas ir „Energylandia“ pramogų parką, esančius pietų Lenkijoje. Antrokas gimnazistas Tomas Jakubauskas laimėjo sidabro medalį ir gavo dovanų didelį geografijos atlasą.

Moksleiviams tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio „ADVENTUR“ paroda tapo gyva, interaktyvia geografijos pamoka, kurioje laukė neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su garsiais keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai.

Geografijos mokytojas Nerijus VAIŠVILAS

Palangos senoji gimnazija geografai turizmo paroda „ADVENTUR 2023“ konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ Jokūbas Gudaitis Aistė Jukniūtė Tomas Jakubauskas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938