Artimųjų kapus rasti tapo paprasčiau – suskaitmenintos Palangos miesto civilinės kapinės

Artimųjų kapus rasti tapo paprasčiau – suskaitmenintos Palangos miesto civilinės kapinės

Artimųjų kapus Palangos miesto kapinėse rasti nuo šiol bus paprasčiau – miesto civilinės kapinės suskaitmenintos, tad visa aktuali informacija jau patogiai pasiekiama virtualioje erdvėje. 

Virtualioje erdvėje

Interneto svetainėje www.cemety.lt reikia nurodyti velionio vardą ir pavardę, laidojimo regioną bei kapinių pavadinimą, ir sistema pateiks visus reikiamus duomenis apie kapavietę – tikslią jos vietą, nuotraukas ir netgi navigacijos nuorodą, padėsiančią tiksliai nueiti iki kapavietės.

Artimųjų kapų paieška galima ir pagal vardo ar pavardės fragmentus, šeimos pavardę, jei toks užrašas buvo iškaltas ant paminklo. Paieška veikia lietuvių ir lotynų rašmenimis. Yra galimybė ieškoti kapaviečių kapinių žemėlapio aplinkoje.

Suskaitmenintos ir kapinių knygos

Palangos miesto civilinėse kapinėse (naujosiose) iš viso suskaitmenintos 774 kapavietės (2523 vietos), iš kurių tuščios yra 1329 vietos, užlaidota 1194 vietų, neatpažinto laidojimo vietų nėra. 

Suskaitmenintos ir visos laidojimo knygos, kuriose rasta 1144 įrašai, iš kurių 1142 įrašus pavyko susieti su kapaviete.

Palangos miesto senosiose kapinėse iš viso suskaitmenintos 3094 kapavietės (8178 vietos), iš kurių tuščios yra 1819 vietų, užlaidotos 6068 vietos, neatpažintu laidojimu pažymėtos 291 vietos.

Šių kapinių visos laidojimo knygos taip pat suskaitmenintos, jose rasta apie 5000 įrašų, iš kurių 4420 įrašų pavyko susieti su kapaviete.

Ir Savivaldybės tinklapyje

Kapinių sistema pavadinimu cemety.lt jau pasiekiama ir Palangos miesto savivaldybės puslapyje www.palanga.lt, skiltyje Kapinės/Palangos m. kapinių žemėlapis.

Palangos miesto kapinės miesto civilinės kapinė suskaitmeninimas virtuali erdvė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,919