Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto

Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto

Klaipėdos apygardos prokuratūra, reaguodama į viešai paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai vykdomas statybas Kunigiškių paplūdimyje, pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.

Šių metų sausio 16 dieną Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus savo socialinio tinklo Facebook paskyroje išplatino pranešimą, kuriame keliamos abejonės dėl statybų teisėtumo ant jūros kranto, esančio pirmojoje pajūrio juostoje, Kunigiškėse. Pranešime keliami klausimai, ar buvęs radiotechninis pastatas teisėtai parduotas fiziniam asmeniui, ar teisėtas Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos sprendimas patvirtinti detalųjį planą, kuriuo sudaryta galimybė pakeisti žemės paskirtį į poilsio paskirties ir aptarnavimo bei šioje vietoje atsirasti kavinės pastatui.

Prokurorų manymu, kilus tokioms abejonėms, yra būtina gauti papildomus duomenis, atlikti jų vertinimą ir tuomet priimti sprendimą dėl kreipimosi į teismą ginant viešąjį interesą. Informacijos apie minėtas statybas prokuratūra iki šiol nebuvo gavusi.

Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto, nuotrauka-1 Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto, nuotrauka-2 Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto, nuotrauka-3 Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto, nuotrauka-4 Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto, nuotrauka-5 Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto, nuotrauka-6 Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto, nuotrauka-7 Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo pradėjus statybas ant jūros kranto, nuotrauka-8
Prokuratūra tyrimas Palanga Kunigiškių paplūdimys statybos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,954