Užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidę „Kuršiai“ palaužė „Delikatesą“

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Palangos „Kuršiai“ (9-15) pasiekė antrąją pergalę iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse bei išliko nenugalėti vadovaujant Henrikui Lubinui.

Palangiškiai namuose 82:73 (23:19, 20:19, 16:18, 23:17) įveikė Joniškio „Delikateso“ (10-14) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje palangiškiai įgijo dviženklę persvarą (56:43), tačiau svečiai iš Joniškio spurtavo 13:0 ir netrukus išlygino rezultatą – 56:56.

Ketvirtojo ketvirčio viduryje Šarūnas Kulevičius persvėrė rezultatą į kitą pusę (70:69), bet Zacaree Owensas įmetė dvitaškį ir tritaškį, o Ernestas Jaškus pridėjo tolimą metimą ir šeimininkai vėl padidino atotrūkį (77:70).

Per likusias 2 minutes Joniškio komanda nebeatsitiesė ir turėjo pripažinti „Kuršių“ pranašumą.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Justinas Youngas, kuris per 26 minutes surinko 16 taškų (6/8 dvit., 4/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir 29 naudingumo balus.

Svečių komandoje išsiskyrė Šarūnas Kulevičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 18 taškų (2/3 dvit., 4/10 trit., 2/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 22 naudingumo balai.

„Kuršiai“: Justinas Youngas (11 atk. kam.) ir Ernestas Jaškus (8 atk. kam.) po 16, Zacaree Owensas 14, Tadas Kararinas 12 (8 atk. kam.).

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 18, Fernando Salsamendi 17 (9 atk. kam.), Darionas Rackley 16, Corey Boydas 9 (7 atk. kam.).