Vyr. trenerio postą perėmęs H. Lubinas nutraukė „Kuršių“ nesėkmių ruožą

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Henrikas Lubinas debiutavo vyriausiojo trenerio poste, o jo treniruojami Palangos „Kuršiai“ (8-15) nutraukė šešių pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Palangiškiai išvykoje 79:70 (19:22, 21:18, 24:13, 15:17) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (7-14) ir sugrįžo į pergalių kelią.

Po dviejų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas – 40:40. Vis tik trečiojo ketvirčio pradžioje palangiškiai spurtavo 13:0 ir išsaugojo dviženklę persvarą iki lemiamo kėlinio pradžios (64:53).

Likus paskutinėms 3 minutėms Amandas Urkis kirpo „Perlo“ atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (65:68), tačiau „Kuršiai“ rungtynes užbaigė atkarpa 11:5 ir išsivežė pergalę iš Vilkaviškio.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 20 taškų (3/7 dvit., 3/4 trit., 5/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 36 minutes pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 2/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 21 (6/7 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 10 (1/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Ernestas Naruševičius (4/5 dvit.) ir Amandas Urkis (2/7 trit., 5 atk. kam.) po 8.

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 20 (3/7 dvit., 3/4 trit., 5/7 baud., 7 kld.), Mantas Litvinas 11 (3/5 trit.), Martynas Pocevičius 8, Tadas Kararinas , Justinas Youngas (9 atk. kam.) ir Danilo Sokolenko po 7.