Į Palangos arenos palubes iškilo R.Seibučio marškinėliai

Nuotr. K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Palangos arenoje rungtynėse tarp „Gargždų“ ir Kauno „Žalgirio“ buvo pagerbtas šiame krašte užaugęs Renaldas Seibutis. Iš Šventosios kilusio buvusio krepšininko marškinėliai per ilgąją pertrauką buvo iškelti į arenos palubes.

Tai – pirmojo krepšininko marškinėliai, kurie buvo iškelti į Palangos arenos palubes.

Seibučio pagerbimo ceremonijoje dalyvavo LKF prezidentas Vydas Gedvilas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus, vienas pirmųjų Seibučio trenerių Regimantas Juška.

„Galvojau, ką reikės pasakyti. Mano tikslas niekada nebuvo, kad tie marškinėliai iškiltų į palubes, bet nemeluosiu, esu labai pamalonintas, – prieš marškinėlių iškėlimo ceremoniją aikštės viduryje kalbėjo Seibutis. – Apie tokią staigmeną, jog Palanga ir LKF nori mane taip pagerbti, sužinojau prieš kelias savaites iš savo buvusio trenerio Regimanto Juškos.

Visada didžiavausi ir didžiuosiuosi, kad Palanga yra mano miestas. Šventojoje pradėjau pirmuosius žingsnius krepšinyje. Noriu padėkoti treneriams, kurie man padėjo krepšinyje. Norėčiau paminėti keletą jų – mano pirmasis treneris buvo amžinatilsis Andrius Trakys, vėliau taip pat treneris Regimantas Juška prisidėjo prie mano tobulėjimo.

Ačiū sirgaliams, jūsų palaikymas visada buvo mano motyvacija. O tie, kurie nepalaikė, sukėlė dar didesnę motyvaciją.“

37-erių Renaldo Seibučio kelionė profesionaliame krepšinyje truko 17 metų, o ją sustabdė antroji nugaros išvaržos operacija.

Paskutinį kartą ant parketo oficialiose rungtynėse gynėjas pasirodė 2019-ųjų pasaulio čempionate Kinijoje, kai lietuviai 74:55 pranoko Dominikos Respubliką ir užėmė 9-ąją vietą.

Seibutis dukart tapo LKL čempionu (2016 ir 2017 m.), sykį laimėjo Karaliaus Mindaugo taurę (2017 m.). Saldžiausias karjeros pergales jis pasiekė su Lietuvos rinktine, kai 2010-aisiais iškovojo pasaulio čempionato bronzą, o 2013 ir 2015 m. lipo ant sidabrinio Europos pirmenybių podiumo laiptelio. Prieš tai jis tapo pasaulio jaunimo čempionu (2005 m., taip pat buvo išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju) ir Europos jaunimo vicečempionu (2005 m.).

Krepšininkas nuo 2012 iki 2019 metų praleido tik 2017 metų Europos čempionatą, kuomet jam reikėjo išsigydyti traumas.

Nuotr. K.Bakūnas Nuotr. K.Bakūnas Nuotr. K.Bakūnas Nuotr. K.Bakūnas Nuotr. K.Bakūnas Nuotr. K.Bakūnas Nuotr. K.Bakūnas Nuotr. K.Bakūnas

Tomas Vanagas,

BasketNews.lt

Renaldas Seibutis pagerbimas krepšininkas marškinėliai palangos sporto arena
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939