Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia

Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia

Apie 80 Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos narių šiemet dalyvavo atskirtį mažinančio projekto „Savas muziejus“ 4 užsiėmimuose Palangos gintaro muziejuje. Tai – Klaipėdos miesto ir Kretingos rajono filialų nariai bei Palangos reabilitacijos centre „Pušynas” besigydantys regos negalią turintys asmenys iš visos Lietuvos. Užsiėmimuose, kuriuos vedė muziejaus edukatoriai ir tautodailininkas, gintaro meistras Albertas Bukauskas, lankytojai lietė gintarą, kūrė unikalius papuošalus.

Pasak muziejaus edukatorių, dalyviai, menininkai ir muziejus tapo  nuoširdžiais bičiuliais, tokie susitikimai tikrai planuojami ir ateityje. Žmonės su regos negalia, suderinę laiką iš anksto, gali ne tik aplankyti muziejų, bet ir sudalyvauti gintaro pažinimo neregiams edukacijoje.

Dėkojame poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas” administracijai už pavėžėjimo paslaugą.

Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-1 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-2 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-3 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-4 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-5 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-6 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-7 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-8 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-9 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-10 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-11 Palangos gintaro muziejus kviečia žmones su regos negalia, nuotrauka-12

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos inf.

Palangos gintaro muziejus Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga atskirtį mažinantis projektas „Savas muziejus“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939