Entuziazmas dar neišblėso

Entuziazmas dar neišblėso

Mūsų mokyklos mokiniai su dideliu entuziazmu vis dar tęsia dalyvavimą projekte "Žalgiris - tavo mokykloje" bei vykdo numatytus kriterijus. Šį kartą buvo nudžiuginti pradinių klasių mokiniai - gruodžio 11 d. jiems buvo suorganizuota išvyka į  LKL rungtynes: Kauno „Žalgiris“ -  Pasvalio „Pieno žvaigždės“, kurioms mokiniai buvo labai pasiruošę – ne tik pasipuošė „žalgirietiška“ atributika, bet ir vežėsi savo padarytą komandos palaikymo plakatą bei vėliavą. Daugiausiai įspūdžių pradinukmas paliko galimybė iš arti pasisveikinti su savo mėgstamais krepšininkais, gauti jų autografus, nusifotografuoti, apkabinti klubo talismaną „Žalgirinį“. Rungtynių ilgosios pertraukos metu vyko oficialus „Žalgirio“ ambasadoriaus „įšventinimas“ į šias pareigas! Ambasadoriais tapo tie mokyklų atstovai, kurie su savo mokiniais šį sezoną atvyko jau į penktąsias rungtynes. Mūsų mokyklos „įšventinta“ ambasadore tapo šio projekto iniciatorė mokytoja Odeta Eglynienė – „už „žalgirietiškos“ dvasios skleidimą Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje ir ištikimą komandos palaikymą“. Dovanas ambasadorei įteikė buvęs žalgirietis, o dabar Kauno „Žalgirio“ klubo direktoriaus pavaduotojas Paulius Jankūnas.

Roko Snarskio nuotr.
Roko Snarskio nuotr.

Smagu, kad tokie projektai vyksta, kad jie suvienija mokyklos bendruomenę bendram tikslui, kad šiuo pakankamai niūriu kalendoriniu laikotarpiu praskaidrina nuotaiką, kelia teigiamas emocijas ir ilgam palieka neišdildomus įspūdžius. Projektas tęsiasi. Tęsiasi ir mūsų bendrystė su „Žalgiriu“ – įspūdžių kupinos rungtynės, susitikimų džiaugsmai ir didelės viltys pamatyti „Žalgirį“ savo mokykloje.

Roko Snarskio nuotr. Roko Snarskio nuotr. Roko Snarskio nuotr. Entuziazmas dar neišblėso, nuotrauka-5 Entuziazmas dar neišblėso, nuotrauka-6 Entuziazmas dar neišblėso, nuotrauka-7 Entuziazmas dar neišblėso, nuotrauka-8 Entuziazmas dar neišblėso, nuotrauka-9
Palangos Šventosios pagrindinė mokykla projektas „Žalgiris – Tavo mokykloje“ Žalgiris
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939