Lemiamą „Kuršių“ spurtą atlaikęs „Atletas“ laimėjo Palangoje

Kauno r. „Atletas“ (7-12) iškovojo septintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Remigijaus Bardausko treniruojamas Kauno r. klubas išvykoje 81:77 (21:12, 21:16, 25:20, 14:29) įveikė Palangos „Kuršius“ (7-13) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Medas Kuprijanovas likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos dvitaškiu padidino „Atleto“ persvarą iki 17 taškų (71:54), tačiau palangiškiai taip lengvai nepasidavė. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Kuršiai“ spurtavo 21:5 ir prisiartino prie Kauno r. komandos vos per vieną tašką (75:76).

Tiksint paskutinėms 13 sekundžių Karolis Babkauskas pataikė vieną iš dviejų baudų metimų, tačiau Tautvydas Baltrušaitis atkovojo kamuolį puolime, o Karolis Babkauskas netrukus realizavo abu baudų metimus (79:75).

Likus 4 sekundėms Zaracee Owensas pataikė dvitaškį (77:79), bet per likusį laiką „Kuršiai“ nebeišsigelbėjo.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė M. Kuprijanovas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 16 taškų (1/4 dvit., 1/1 trit., 11/16 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 19 naudingumo balų.

Palangos komandai Martynas Pocevičius per 31 minutę pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 15 (3/7 dvit., 2/5 trit., 5 kld.), Justinas Youngas 13 (4/7 dvit., 5/9 baud.), Martynas Pocevičius 9 (6 rez. perd.), Ernestas Jaškus ir Tadas Kymantas (4 rez. perd.) po 8.

„Atletas“: Medas Kuprijanovas 16 (11/16 baud., 5 per. kam.), Karolis Babkauskas (3/12 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Adomas Rybelis (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 13, Tomas Kuzminskas 10 (5/6 baud., 4 kld.), Tomas Balčiūnas 8 (6 atk. kam.), Tautvydas Baltrušaitis (5 atk. kam.) ir Edas Valenta (6 atk. kam.) po 7.