„Vytis-VDU“ į pergalių kelią grįžo įveikdami „Kuršius“

Titas Januševičius pataikė 5 tritaškius, pelnė 22 taškus ir jo atstovaujama „Vytis-VDU“ (8-5) komanda šventė aštuntąją pergale „7bet-NKL“ čempionate.

Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 93:76 (21:16, 34:26, 18:21, 20:13) nugalėjo Palangos „Kuršius“ (7-10).

„Vytis-VDU“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Šeimininkai į priekį pabėgo antrojo kėlinio viduryje, kuomet spurtavo 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą (38:25). Po pirmosios rungtynių pusės „Vytis-VDU“ pirmavo 55:42.

Trečiajame ketvirtyje vyko atkakli kova, o prieš lemiamas 10 minučių svečiai deficitą sumažino iki 10 taškų (63:73).

Vis gi ketvirtajame kėlinyje pranašesni ir vėl buvo šeimininkai, kurie ketvirtį laimėjo 20:13 ir šventė aštuntąją pergalę.

Nugalėtojams Augustinas Mikštas per 29 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/4 trit., 2/8 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Rezultatyviausias buvo Titas Januševičius, per 23 minutes pelnęs 22 taškus (2/5 dvit., 5/10 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Justinas Tayloras, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 15 taškų (5/8 dvit., 5/8 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 22 (5/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Augustinas Mikštas 19 (7/10 dvit., 2/8 baud., 16 atk. kam.), Ernestas Jonkus 14 (4/10 trit.), Eimantas Žilius 13 (4/7 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Šarūnas Vingelis 11, Gabrielius Čelka 8 (4/5 dvit.).

„Kuršiai“: Zacáree Arnettas 18 (3/7 dvit., 3/4 trit.), Justinas Tayloras 15 (5/8 dvit., 5/8 baud., 6 atk. kam.), Ernestas Jaškus (4/9 dvit., 8 atk. kam.) ir Vidmantas Užkuraitis (2/5 trit.) po 11, Tadas Kararinas 7.