Pratęsimą išplėšęs „Rytas-2“ po dramatiškos kovos palaužė Palangos ekipą

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Andreas Kalogiros pelnė 25 taškus ir jo vedamas Vilniaus „Rytas-2“ (4-10) nutraukė keturių pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Vilniaus klubas išvykoje 89:84 (25:23, 20:17, 17:22, 16:16) per pratęsimą įveikė Palangos „Kuršius“ (6-9).

Zacaree Owensas ketvirtojo kėlinio pabaigoje įmetė dvitaškį, kuris suteikė palangiškiams 4 taškų persvarą (78:74). Vis tik kitoje aikštės pusėje A. Kalogiros ir Adas Šimonis sumetė baudų metimus ir išplėšė vilniečiams pratęsimą – 78:78.

Tiksint paskutinei pratęsimo minutei, tie patys A. Kalogiros ir A. Šimonis sumetė svarbius metimus ir vilniečiai vėl buvo priekyje (88:84). Per likusias 17 sekundžių palangiškiai nebeišsikapstė.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė A. Kalogiros, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 25 taškai (3/3 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

Palangos komandai Justinas Youngas per 31 minutę pelnė 15 taškų (7/11 dvit., 1/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 21 (5/11 dvit., 2/7 trit., 5/6 baud., 7 rez. perd.), Justinas Youngas 15 (7/11 dvit., 1/8 baud., 6 atk. kam., 2 blok.), Tadas Kararinas 14 (4/6 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 11 (3/8 trit., 7 atk. kam.), Mantas Litvinas 9 (3/6 trit.), Ernestas Jaškus 8 (2/5 trit., 6 atk. kam., 2 blok., 4 kld.).

„Rytas-2“: Andreas Kalogiros 25 (5/9 trit., 9 atk. kam., 33 naud.), Gediminas Alisas 14 (4/5 dvit., 6/9 baud., 5 atk. kam.), Modestas Babraitis (4/8 dvit., 8 atk. kam.) ir Adas Šimonis (7/7 baud., 7 rez. perd.) po 12, Lukas Valantinas 9 (4/6 dvit., 3 blok.), Augustinas Kiudulas 7 (1/7 dvit., 5/7 baud.).