Spindėjęs 19-metis padėjo palangiškiams įveikti „Delikatesą“

Ugnės Drungilaitės nuotr.

Palangos „Kuršiai“ (5-5) išlygino pergalių ir pralaimėjimų santykį „7bet-NKL“ čempionate. Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 78:73 (24:12, 15:19, 18:15, 21:27) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (2-7).

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Justinas Youngas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 10 taškų (2/5 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Mantas Litvinas per 32 minutes pelnė 18 taškų (0/1 dvit., 6/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Iki šiol jo geriausias pasirodymas buvo 15 taškų.

Nuo pat pradžios rungtynes kontroliavusi Palangos komanda turėjo gerokai pavargti pabaigoje. Likus pustrečios minutės iki mačo pabaigos Fernando Salsamendi dvitaškiu mažino „Delikateso“ atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (67:70).

Vis tik kitoje aikštės pusėje Reggie Clarkas įmetė metimą su pražanga, o vėliau Justinas Youngas sumetė baudų metimus (75:67). Vilius Valuntonis ir F. Salsamendi dar bandė traukti Joniškio komandą iš bėdos (71:77), bet šeimininkams nebeužteko laiko rimčiau pasipriešinti.

Joniškio komandai F. Salsamendi per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 7/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 15 (4/6 dvit., 7/12 baud., 6 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius (5/7 dvit., 0/7 trit., 5 atk. kam.) ir Ugnius Mineikis (2/5 trit.) po 13, Darionas Rackley 10 (2/5 trit.), Corey Boydas 9 (7 atk. kam.).

„Kuršiai“: Mantas Litvinas 18 (6/9 trit., 6 atk. kam.), Tadas Kymantas 14 (2/4 trit.), Tadas Budrys 11 (4/10 dvit., 9 atk. kam.), Justinas Youngas 10 (6/6 baud., 16 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok., 31 naud.), Reggie Clarkas 9 (5/7 baud., 4 rez. perd.).