E. Jaškaus vedami „Kuršiai“ apgynė namų tvirtovę nuo „Perlo“

Nuotr. Ugnė Drungilaitė

Atkaklioje kovoje Palangos „Kuršiai“ (4-5) nuskynė dar vieną pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Povilo Šakinio auklėtiniai namie 90:86 (20:19, 28:27, 15:16, 27:24) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (4-5) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Iki pat ketvirtojo kėlinio nė vienai iš komandų nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo. Lemiamo ketvirčio pradžioje Augustine Ejike Ene persvėrė rezultatą į „Perlo“ pusę (64:63), bet tada užsikūrė palangiškiai.

Ernestas Jaškus įmetė dvitaškį su pražanga, Arminas Bergaudas ir Tadas Kararinas pridėjo dviejų taškų vertės metimus ir „Kuršiai“ perėmė rungtynių kontrolę (71:66). Visgi tada skestantį laivą ėmė gelbėti Rokas Stankevičius, priartinęs „Perlą“ per vieną taiklų metimą (77:80).

Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos T. Karaninas sumetė baudas, bet Aidas Kavaliauskas vėl mažino deficitą (79:82). Galiausiai lemiamą žodį tarė E. Jaškus, Danilo Sokolenko ir Reggie Clarkas, kurie uždarė rungtynes (90:82).

Palangos komandai E. Jaškus per 37 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 3/7 trit., 5/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė R. Stankevičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 22 taškai (7/13 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus 22 (4/7 dvit., 3/7 trit., 5/8 baud., 5 atk. kam., 26 naud.), Reggie Clarkas (3/8 dvit., 2/8 trit., 5/8 baud., 4 rez. perd.) ir Danilo Sokolenko (4/5 dvit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.) po 17, Tadas Kararinas 12 (6/9 baud., 10 atk. kam.), Arminas Bergaudas 8.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 22 (7/13 dvit., 8/9 baud., 8 atk. kam., 25 naud.), Augustine'as Ejike Ene 15 (3/8 trit.), Amandas Urkis 14 (2/2 trit., 6 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas 12 (5/6 dvit., 10 rez. perd., 5 kld.), Ernestas Naruševičius 8.