Fantastiškas paskutinės sekundės metimas išplėšė „Kuršiams“ pergalę

Danilo Sokolenko paskutinę rungtynių sekundę pataikė pergalingą metimą, o Palangos „Kuršiai“ (3-5) džiaugėsi triumfu „7bet-NKL“ čempionate.

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 77:76 (24:23, 15:15, 13:23, 25:15) po dramatiškos kovos išsigelbėjo prieš Kauno r. „Atletą“ (2-6).

Likus žaisti pustrečios minutės iki mačo pabaigos Reggie Clarkas persvėrė rezultatą į „Kuršių“ pusę (71:70), o Tautvydas Baltrušaitis ir Justinas Youngas netrukus apsimainė dvitaškiais (73:72).

Tiksint paskutinėms 26 sekundėms Paulius Danisevičius realizavo dvitaškį ir išvedė „Atletą“ į priekį (74:73), bet kitoje aikštės pusėje R. Clarkas persvėrė svarstykles į kitą pusę (75:74).

Likus pusantros sekundės Karolis Babkauskas prasiveržimu vėl pakreipė rungtynių likimą į kitą pusę (76:75), tačiau paskutinėje atakoje, kuri truko vos vieną sekundę, D. Sokolenko įsmeigė fantastišką paskutinės sekundės metimą ir padovanojo palangiškiams džiaugsmingą pergalę.

Rungtynių herojumi tapęs D. Sokolenko per 28 minutes pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 4/4 trit.), 6 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas, blokavo metimą bei 15 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Reggie Clarkas, per 29 minutes pelnęs 19 taškų (5/13 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, padarė 4 klaidas bei surinko 10 naudingumo balų.

Kauno r. komandai Karolis Babkauskas per 35 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

„Atletas“: Paulius Danisevičius 16 (4/5 dvit., 2/9 trit., 6 rez. perd.), Karolis Babkauskas 15 (3/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 12 (7/10 baud., 11 atk. kam.), Tautvydas Baltrušaitis 11 (4/6 dvit., 2 blok.), Modestas Žaunieriūnas 7 (1/5 trit.).

„Kuršiai“: Reggie Clarkas 19 (5/13 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud., 3 per. kam., 4 kld.), Danilo Sokolenko 14 (4/4 trit., 6 atk. kam.), Justinas Youngas 11 (5/8 dvit., 9 atk. kam., 3 per. kam.), Mantas Litvinas (2/2 trit.) ir Ernestas Jaškus (4 per. kam.) po 10.