Po atkaklios kovos „Stekas“ palaužė Palangos komandą

Ugnės Drungilaitės nuotr.

Į pergalių kelią sugrįžęs Vilniaus „Stekas“ (3-4) po atkaklios kovos triumfavo „7bet-NKL“ pirmenybėse. Tomo Purlio auklėtiniai išvykoje 76:70 (21:20, 11:18, 24:10, 20:22) įveikė Palangos „Kuršius“ (2-5).

Iki ketvirtojo kėlinio vyko permaininga kova, kurioje tiek Palangos, tiek Vilniaus komandos buvo priekyje. Tačiau likus 6 minutėms iki mačo pabaigos „Stekas“ turėjo dviženklę persvarą (65:53), kurią 4 taškus paeiliui pelnęs Ernestas Jaškus ir tritaškį įmetęs Danilo Sokolenko ženkliai nukirpo (68:74).

Tiksint paskutinėms 2 minutėms nė vienai komandai nepavyko suregzti rezultatyvios atakos, tad Tadas Rinkūnas likus 33 sekundėms įtvirtino „Steko“ pergalę baudų metimais (76:68).

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Mantas Šerkšnas, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 20 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 8/9 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys, 2 klaidos bei 22 naudingumo balai.

Palangos komandai Danilo Sokolenko per 28 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Kuršiai“: Ernestas Jaškus 16 (4/5 dvit., 2/8 trit., 4 per. kam., 4 kld.), Tadas Kararinas (5/6 baud., 3 blok.) ir Danilo Sokolenko (2/5 trit., 11 atk. kam., 2 blok.) po 12, Justinas Youngas 9 (4/6 dvit., 5 atk. kam.).

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 20 (2/4 trit., 8/9 baud., 5 atk. kam.), Karolis Brusokas 17 (8/12 dvit., 9 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 11 (2/4 trit., 5 rez. perd.), Kostas Jonuška ir Augustas Šuliauskas (2/4 trit.) po 7.