Antroje rungtynių pusėję atsibudę „Kuršiai“ pranoko Kretingos ekipą

„7bet-NKL“ čempionate į pergalių kelią sugrįžo Palangos „Kuršiai“ (2-3)

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 68:55 (5:16, 21:11, 20:13, 22:15) įveikė „Kretingą-VR Servisas“ (2-2) komandą.

Gynybos gniaužtuose supančioti palangiškiai pirmąjį tašką pelnė praėjus pusšeštos minutės nuo rungtynių pradžios – 1:11. Tačiau antrajame kėlinyje svečiai iš Palangos įjungė aukštesnę pavarą puolime ir laimėjo ketvirtį 21:11 bei nukirpo deficitą iki minimalaus skirtumo (26:27).

Po ilgios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis – kretingiškiai užstrigo, o „Kuršiai“ pabėgo į priekį ir laimėjo antrąją mačo pusę 42:28.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Ernestas Jaškus, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 11 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tadas Budrys, per 16 minučių pelnęs 13 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

Kretingos komandai Martynas Mažeika per 38 minutes pelnė 13 taškų (2/8 dvit., 0/3 trit., 9/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Kretinga-VR Servisas“: Raidas Nacius 18 (5/9 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam.), Martynas Mažeika 13 (2/8 dvit., 9/12 baud., 6 atk. kam., 4 kld.), Mantvydas Žukauskas 8 (0/6 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Valerijus Anisimovas 7 (5/6 baud.).

„Kuršiai“: Tadas Budrys 13 (4/5 dvit.), Reggie Clarkas (2/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Justinas Youngas (4/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Ernestas Jaškus (6 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Tadas Kararinas 8 (4/5 dvit., 0/5 trit., 5 atk. kam.).