Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą

Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Vytauto 4“ Palangoje, vietoj buvusio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vytauto gatvėje, priešais „Auskos“ poilsio namus, ketina statyti viešbučio ir poilsio pastatų kompleksą, skelbia Palangos savivaldybė.

Pasak „Vytauto 4“ vadovo ir vieno iš netiesioginių akcininkų Kęstučio Pranskiečio, bendrovė statybas pradėti ketina kitų metų vasarą, tačiau dėl rinkos neapibrėžtumo, karo Ukrainoje, statybinių medžiagų trūkumo projektas gali būti įgyvendinamas etapais. 

„Mes su partneriais įvairiai galvojame, kaip vystyti šį projektą. Dabar yra labai daug neapibrėžtumo, vyksta karas Ukrainoje, žmonės yra sustingę, neaiškumų kyla ir dėl statybinių medžiagų gavimo. Gal vertėtų galvoti apie projekto įgyvendinimą etapais, tačiau, žinoma, galima susiimti ir viską padaryti vienu ypu“, – BNS Plius tvirtino K. Pranskietis.

„Supažindinsime visuomenę su planuojamu viešbučio kompleksu (...). Jei visuomenės požiūris į projektą bus palankus, tikriausiai nekils kliūčių per kokį pusmetį gauti statybą leidžiantį dokumentą ir kitų metų vasarą galėtume pradėti komplekso statybą“, – pridūrė jis.

K. Pranskiečio teigimu, daugiau konkretumo dėl projekto įgyvendinimo turėtų būti 2023 metų pavasarį, kai turėtų būti aiškios ir preliminarios investicijos.

„Vytauto 4“ užsakymu bendrovės AEXN parengtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog ketinama rekonstruoti sklype Vytauto g. 4 esančius penkis apie 2,7 tūkst. kv. metrų bendro ploto statinius ir teritorijoje įrengti apartamentų tipo viešbutį su SPA, penkis svečių namus ir aštuonis poilsio pastatus.

Keturių aukštų viešbutyje su mansarda numatoma įrengti 84, svečių namuose – 75 apartamentus, poilsio pastatuose – 90 numerių. Viešbučio pirmame aukšte numatomos komercinės ir biurų patalpos, teritorijoje ketinama įrengti 207 automobilių vietas.

Portalas 15min.lt rašė, kad 2018 metais pastatus su 2 ha žemės sklypu už 570 tūkst. eurų aukcione iš Turto banko įsigijo įmonė „Stadt Property“, o vienintelis jos akcininkas tuo metu buvo Izraelio pilietis Evgenis Khitereras. Pradinė objekto kaina tuomet siekė 1,063 mln. eurų, tačiau pastato ilgai niekas nepirko.

Sandoris buvo atkreipęs ir tuometės Vyriausybės dėmesį, kuri prašė Generalinės prokuratūros ištirti situaciją ir apginti viešąjį interesą.

2020 metais apleistą teritoriją iš „Stadt Property“ įsigijo bendrovė „Vytauto 4“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus skelbė, jog už turtą sumokėta 2,5 mln. eurų, nors E. Khitereras tai neigė. 2021 metų balandį bendrovę „Vytauto 4“ įsigijo nauji savininkai: bendrovės „Pra invest“, kurią valdo Vaidotas Pranckietis ir K. Pranskietis, bei „Embelija“, kurios savininkai – Raimondas Butkus ir Evaldas Pečiauskas, skelbė 15min.lt. 

Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-1 Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-2 Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-3 Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-4 Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-5 Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-6 Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-7 Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-8 Apleistoje Palangos teritorijoje suplanavo statyti viešbučio su SPA ir poilsio pastatų kompleksą, nuotrauka-9
Palanga SPA centrai Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Vytauto 4“ policijos komisariatas viešbučio ir poilsio pastatų kompleksas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,926