27 taškus pelnęs G. Valickas padėjo „Rytui-2“ sutriuškinti „Kuršius“

Mato Miltakio nuotr.

Įspūdingą pasirodymą surengęs Gytis Valickas pelnė 27 taškus ir jo vedamas Vilniaus „Rytas-2“ (1-1) iškovojo pirmąją „7bet-NKL“ čempionato pergalę.

Vilniaus klubas savo aikštėje 104:78 (20:17, 31:11, 24:20, 29:30) sutriuškino Palangos „Kuršius“ (1-1).

Valickas per 28 minutes pelnė 27 taškus (6/8 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 37 naudingumo balus.

„Kuršiai“ pradėjo byrėti antrojo kėlinio pabaigoje, kai likus 3,5 minutės iki ilgosios pertraukos sustojo puolime – nepelnė nė taško, o šeimininkai sukūrė spurtą 16:0 bei įgijo 23 taškų pranašumą (51:28).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nebesikeitė – trečiajame ketvirtyje „Ryto-2“ dominavimas išaugo iki 29 taškų persvaros (71:42), tad likęs kėlinys buvo tik formalumas.

Palangos ekipai Reggie Clarkas per 26 minutes surinko 26 taškus (4/7 dvit., 5/9 trit., 3/5 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus bei 29 naudingumo balus.

„Rytas-2“: Gytis Valickas 27 (6/8 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 37 naud.), Augustinas Kiudulas 21 (6/7 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam., 30 naud.), Kristupas Smirnovas 17 (6/8 dvit.), Laurynas Klimas 11, Andreas Kalogiros (3/7 dvit.) ir Gediminas Alisas po 9, Modestas Babraitis 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).

„Kuršiai“: Reggie Clarkas 26 (4/7 dvit., 5/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 29 naud.), Tadas Budrys 15 (6/6 baud., 4 rez. perd.), Justinas Youngas (4/6 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.) ir Tadas Kararinas (4/6 dvit.) po 8, Tadas Kymantas 7.