Palangos atviroje jaunimo erdvėje "Be stogo" vyks jaunimui skirtas renginys

Palangos atviroje jaunimo erdvėje "Be stogo" vyks jaunimui skirtas renginys

Rugsėjo 30 d. 14:30 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje "Be stogo" vyks jaunimui skirtas renginys "Informacinės grėsmės ir technologijos: nuo deepfakes iki Roblox". Renginį ves Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros docentas dr. Ignas Kalpokas.

Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros docentas dr. Ignas Kalpokas.
Vytauto Didžiojo universiteto Viešosios komunikacijos katedros docentas dr. Ignas Kalpokas.

Trumpai apie renginį:

Šiandienos technologijos - nuo dirbtinio intelekto iki socialinių tinklų ir metavisatos plartformų - gali reikšmingai prisidėti prie patogesnio gyvenimo bei suteikti naujų bendravimo galimybių. Tačiau kartu šios technologijos atveria ir naujas galimybes manipuliuoti informacija bei ją skleisti. Nuo įrankių, galinčių suklastoti vaizdo įrašus iki žalingo ar neapykantą turinčio turinio populiariose socialinėse ir žaidimų platformose - šios ir panašios grėsmės net verčia kai kuriuos mokslininkus kalbėti apie realybės pabaigą. Šioje paskaitoje diskutuosime, ar tokios baimės yra pagrįstos ir ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, siekdami apsaugoti save ir aplinkinius.

Renginys nemokamas, kviečiame registruotis: https://forms.gle/6SHLs6Dg5MNwgpsz6

Šis renginys yra VšĮ „Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centro“ įgyvendinamo projekto „Kritinis mąstymas ir saugus naudojimasis medijomis“ dalis.

Daugiau apie projektą skaitykite: https://savanoriucentras.lt/projektas-kritinis-mastymas-ir-saugus-naudojimasis-medijomis/

Projektas bendrai finansuojamas Europos Sąjungos.

Palangos atvira jaunimo erdvėje "Be stogo" renginys "Informacinės grėsmės ir technologijos: nuo deepfakes iki Roblox" docentas dr. Ignas Kalpokas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924