Už ilgametį darbą padėkota Palangoje dirbusiems pedagogams

Už ilgametį darbą padėkota Palangoje dirbusiems pedagogams

Šiandien už nuoširdų darbą padėkota ir užtarnautų atostogų išlydėti keli garbūs Palangos pedagogai.

„Toks tas gyvenimas – vieniems nauji mokslai metai tik prasideda, o kitiems, deja, jie baigiasi...

Šiandien padėkojome už nuoširdų darbą ir užtarnautų atostogų išlydėjome kelis mūsų miesto garbius pedagogus.

Už ilgametį darbą padėkota Palangoje dirbusiems pedagogams, nuotrauka-1

Esame labai dėkingi už ilgametį pedagoginį darbą S. Vainiūno meno mokyklos mokytojai metodininkei Daliai Staškūnienei. Fortepijono specialybės mokytoja savo žinias ir meilę muzikai vaikams puoselėjo net 52metus ir visą šį laiką mūsų miesto muzikos, o vėliau ir meno mokykla buvo vienintelė šios pedagogės darbovietė. Vienintelė! Tad pusę amžiaus ji skyrė mūsų Palangos jauniesiems talentams ugdyti, įkvėpė vaikus pažinti ir mylėti muziką bei šio nuostabaus meno pasaulį.

Dirbti mokytoja tuometėje Palangos muzikos mokykloje D. Staškūnienė pradėjo būdama devyniolikos. Ir, kaip pati šiandien sakė, niekada negalvojusi apie tai, kad norėtų pakeisti savo darbo pobūdį ar darbovietę. „Niekad nenorėjau, o ir nemokėčiau dirbti kito darbo. Mokykla buvo mano antrieji, o kartais ir pirmieji namai. Visada stengiausi, kad mano mokiniai muziką išgirstų kitaip. Visai nebūtina, kad vaikas, baigęs muzikos mokyklą taptų profesionalus muzikantas. Kur kas svarbiau vaiko širdutėje pasėti tą meno sėklą, nes ji lieka visam gyvenimui“, – šiandien labai nuoširdžiame ir be galo pozityviame pokalbyje atviravo nuostabi mūsų pedagogė.

Šiandien taip pat dėkojome už ilgametį, profesionalų ir nuoširdų darbą ir kitam S. Vainiūno meno mokyklos mokytojui metodininkui Petrui Baronui. Jis šioje mokykloje dirbo 19 metų, o pirmoji Rugsėjo 1 – oji čia buvo pasitikta 2003 metais.

Už ilgametį darbą padėkota Palangoje dirbusiems pedagogams, nuotrauka-2

Skulptūros studijas baigęs P. Baronas ne iškart atvyko į Palangą. Šiandien pedagogas vaizdingai ir meniškai pasakojo, jog visada norėjęs gyventi mūsų kraštuose, nes norėjęs matyti ne ežerų, o jūros horizontus, kurie niekada neturi ribų ir kuriuose stebuklingai nuskęsta saulė.

Savo pedagoginę veiklą pajūryje mokytojas iš pradžių pradėjo Šventosios aštuonmetėje mokykloje, o po kurio laiko prisijungė prie S. Vainiūno meno mokyklos pedagogų kolektyvo ir visą savo dėmesį, žinias bei patirtį meno pasaulyje skyrė Palangos jauniesiems dalininkams.

Lietuvos dailininkų sąjungos narys P. Baronas yra ir žinomas medalių autorius. Jis yra Šventosios herbo autorius, itin daug dėmesio savo kūryboje skiria grafų Tiškevičių giminei, garsioms mūsų šalies asmenybėms. Mielojo mūsų pedagogo ir menininko sukurti medaliai bei jų ciklai pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą įvairiuose konkursuose, įtraukti į Baltijos šalių meno katalogus.

Už ilgametį darbą padėkota Palangoje dirbusiems pedagogams, nuotrauka-3

Štai tokie puikūs, nuoširdūs ir vaikams atsidavę mūsų pedagogai. Ačiū už Jūsų meilę savo darbui, savo pašaukimui, mokiniams ir tuos ilgus metus, kuriuos skyrėte nelengvai, bet labai svarbiai pedagogo profesijai! Mes neatsisveikiname su Jumis ir linkime aktyvaus, turiningo bei maloniai kūrybiško poilsio!“, – socialiniame tinkle rašė Palangos meras.

ilgametis darbas padėka Palanga pedagogai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924