„Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“ – projektas, kviesiantis bibliotekininkus semtis profesinių žinių

„Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“ – projektas, kviesiantis bibliotekininkus semtis profesinių žinių

Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos ir kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“. Nuo šių metų rugsėjo iki gruodžio mėnesio bibliotekoje vyks mokymų ciklas, kuriame dalyvaus bibliotekininkai iš Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos, Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos, Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bei Palangos viešosios bibliotekos.

Projekto veiklose dalyvaus daugiau kaip 30 bibliotekininkų, vyks 8 temų mokymai, kurie padės įgyti žinių apie naujausias socialinių tinklų mados tendencijas ir jų naudą, vaizdo montažą, viešąjį kalbėjimą, paveldo dokumentavimą, klientų aptarnavimo kokybės gerinimą, darbą su jaunimu ir bendruomene. Dalyviai taip pat semsis įkvėpimo iš lektorių, kurie skaitys paskaitas apie skaitymo skatinimo veiklas bei vaikų skaitymui palankios aplinkos kūrimą. Įgyvendinus mokymų programą, padidės darbuotojų kultūrinės veiklos vertė ir darbo našumas, sustiprės kompetencijos, bus išplėtotas bibliotekų bendradarbiavimas ir dalinimasis gerąją patirtimi.

Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Palangos miesto savivaldybė, UAB „Pajūrio Šaltinis“, UAB „Kavinada“, „KANEEL“ desertinė.

Informaciniai rėmėjai: „Palangos tiltas“, Palangos miesto svetainė musupalanga.lt

Palangos viešoji biblioteka tęstinis kvalifikacijos ir kompetencijų ugdymo projektas bibliotekininkai „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 3“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924