M. Litvinas skolinamas Palangos „Kuršiams“

Nuotr.: BC Šiauliai
Nuotr.: BC Šiauliai

Šią vasarą ilgalaikę sutartį su „Šiaulių“ krepšinio komanda pasirašęs devyniolikmetis Mantas Litvinas bus skolinamas Palangos „Kuršiams“ ir ateinantį sezoną rungtyniaus Nacionalinėje krepšinio lygoje („7bet-NKL“).

Pernai rudenį „Saulės“ krepšinio akademijos bei Šiaulių Sporto gimnazijos auklėtinis buvo pakviestas prisijungti prie pagrindinės vyrų komandos su dviguba licencija.

Praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sezone jis žaidė epizodiškai ir ant parketo išbėgęs 8 kartus spėjo pasižymėti 6 taškais.

Regionų krepšinio lygoje 195 cm ūgio gynėjas atstovavo Šiaulių KA „Saulės-SG“ komandai ir per 20 sužaistų rungtynių vidutiniškai rinkdavo po 14 taškų, 3,6 atkovoto kamuolio bei 2,9 rezultatyvaus perdavimo.

M. Litvinas „Kuršiams“ atstovavo 2018-2019 m. sezone, kuomet rinko po 1,5 taško.

„Šiemet su Mantu pasirašėme ilgalaikę sutartį ir tikime jo progresu, – kalbėjo klubo direktorius Donatas Slanina. – Suprantame, kad šį sezoną daug laiko pagrindinėje komandoje garantuoti dar negalime. Bendradarbiavimas su NKL komandomis suteikia galimybę jauniems žaidėjams žaisti ilgas ir svarbias minutes aukštame lygyje. Būtent to ir tikimės iš Palangos komandos.“

NKL inf.
NKL Palangos „Kuršiai“ krepšinis Palangos krepšinis Mantas Litvinas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,026