Palangos kurorto muziejuje – Ernesto Žvaigždino tapybos paroda, skirta Klaipėdos 770-ajam gimtadieniui

Palangos kurorto muziejuje – Ernesto Žvaigždino tapybos paroda, skirta Klaipėdos 770-ajam gimtadieniui

Palangos kurorto muziejuje rugpjūčio 5-28 d. eksponuojama klaipėdiečio menininko Ernesto Žvaigždino tapybos paroda, skirta Klaipėdos 770-ajam gimtadieniui.

„Klaipėdoje gimiau, augau ir gyvenu. Tame mieste aš radau tai, ko man reikėjo, ir tai, ko nereikėjo.  Gimtajame mieste sutikau žmones, tarp kurių ir su kuriais užaugau, subrendau ir radau savo tiesas ir tai, kas netikra, susivokiau savyje. „Miestas prie jūros“ – pagrindinis  paveikslų pavadinimas ir yra mano įkvėpimas kūryboje. Ir čia mane lydėjo vanduo, saulė ir vėjas, rūkas ir lietus, jūros horizontas judino vaizduotę.

Šio krašto motyvai: laivai, raudoni čerpių stogai, fachverkiniai fasadai ir moters siluetas – kaip gyvo  miesto simbolis. Siekiant harmonijos kūrybiniame procese, mano požiūris yra dalykiškas, potėpis abstraktus, o rezultatas – avantiūriškas, leidžiantis žmogui jausti ir priimti savaip mano kūrinį. Tapyboje vadovaujuosi linija, spalva, faktūra, pridėdamas jausmą su savo intuicija ir fantazija. Nekintantis procesas, o kartu su juo ir įvairovė, meilė tapybai – tai trejybė, kuri yra kertinė. Ši paroda skirta mano miesto gimtadieniui ir atspindi Klaipėdos kraštą su tradicinės tapybos įvairiaspalve improvizacija. Surinkta penkerių  metų kolekcija ir dalinuosi tuo, kas man svarbu ir prasminga – kūryba Jums. Ačiū!“.

Palangos kurorto muziejus Ernestas Žvaigždinas tapybos paroda Klaipėdos 770-ajam gimtadienis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933