Finišavo „Olybet 108 km moterų iššūkio“ ralis

Finišavo „Olybet 108 km moterų iššūkio“ ralis

Labai intensyvią Palangoje vykstančių „Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių“ penktadienio programą užbaigė išimtinai dailiosios lyties atstovėms skirto „Olybet 108 km moterų iššūkio“ orientacinio ralio nugalėtojų ir prizininkių apdovanojimo ceremonija .

Nepaisant visos dienos nuovargio ir nuotykių 300 km ilgio trasoje, iš kurių 108 km sudarė greičio ruožai ir specialios užduotys, ir prieš pat vidurnaktį vykusios apdovanojimų ceremonijos, 97 renginyje dalyvavusių ekipažų veiduose švietė šypsenos.

Kitaip ir negalėjo būti. Juk ralis – jubiliejinis, surengtas jau penktą kartą paeiliui, o varžytuvių azartas išsenka vos kirtus finišo liniją ir tada visos konkurentės tampa neišskiriamomis draugėmis.

Ypatingos pagarbos nusipelnė jubiliejinės įskaitos dalyvės. Čia galėjo varžytis tik tie ekipažai, kurių bent viena narė ralyje dalyvauja visus penkerius metus – tiek, kiek vyksta šis pramoginis ralis. 

Šios įskaitos laimėtojomis tapo „Gerų genų“ komanda – Gabrielė ir Jonė Aleksynaitės ir Renata Mosiejūtė, vairavusios „Seat Leon“ ir pranokusios antrąsias prizininkes iš „Ladies Power“ – Ritą Sabaitę, Jurgitą Raulušaitienę, Simoną Ludavičiūtę ir Liną Juonytę, kurios lenktyniavo su „Mazda CX5“. 

Trečioje vietoje liko jonaviškė B.O.M.B.A. kurios sudėtyje penkios azartiškos dailiosios lyties atstovės Rasa Juknevičienė, Aušra Bakšinskaitė, ekipos kapitonė Brigita Žliobienė, Agnė Janionytė ir Milda Balčiūnaitė, vairavusios „Volvo S60“.

Didelė naujovė šiame ralyje – pirmą kartą atsiradusi elektromobilių įskaita, kurią laimėjo „Super Girls Powered by Autofortas Motors“ komanda – Daniela Aleksandravičiūtė, Urtė Pociūtė, Simona Juočepytė ir Karolina Pipiraitė, vairavusios „Hyundai Kona Electric“.

Nugalėtojos nedidele persvara pranoko su „Tesla“ važiavusias „Visai normalias“ – Ramintą Grigaitytę ir Dovilę Gribulienę bei trečiąją vietą užėmusias, irgi „Tesla“ vairavusias „Rally Martens“ atstoves – Modestą Vedegę ir Rūtą Varnaitę.

Pirmą kartą dalyvaujančiųjų ralyje įskaitą laimėjo komanda, pasivadinusi „Grynomis“ ir vairavusi BMW320xd, - Alina Kilsch ir Laura Morkūnienė.

Antros su „Mini Cooper“ liko „Run4Fun“ Kristina Makarevičė su Jovita Valaite, o trečios – „Lades in Red“ – Laura Kaminskienė, Eglė Andrijauskaitė, Inga Zimkevičiūtė ir Malika Žibė, vairavusios MBW 328.

Ralio absoliučiomis čempionėmis teisę vadintis įgijo bendrosios įskaitos laimėtojos – „Gerų genų“ komanda, pranokusi „AAAAguonėles“ (Aureliją Mickūnienę bei Aušrinę ir Alginiją Mickūnaites su „VW Golf“.

Trečiąją vietą užėmė „Ladies Power“.

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga Moterų 108 km iššūkio varžybos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,918