Naujas trasos rekordas pirmąją starto poziciją užtikrino „Circle K MilesPlus Racing Team“

Naujas trasos rekordas pirmąją starto poziciją užtikrino  „Circle K MilesPlus Racing Team“

Įtemptas treniruočių batalijas penktadienio pavakarę vainikavo „Aurum 1006 km lenktynių“ puošmena tapusios kvalifikacinės varžybos, kuriose komandų lenktynininkai varžėsi ne tik dėl Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio taurės, bet ir dėl pirmosios starto pozicijos šeštadienio lenktynėse. 

Vieną svarbesnių etapų pasiekė visos 31 lenktynėse dalyvaujanti komanda nepaisant to, jog kai kurių mechanikams teko bemiegė naktis keičiant jau pirmosiose ketvirtadienio treniruotėse sustreikavusius variklius ir kitus agregatus.

Atrankos varžybų pradžioje sportininkai buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirmojoje dėl kelialapio į tolimesnį etapą varžėsi 16 komandų, o antrojoje – 15.

Varžybų komisarai šias grupes sudarė pagal penktadienio treniruočių rezultatus. Į pirmą pateko lėtesni, į antrą – kiek greitesni automobiliai.

Į TOP 10 buvo deleguotos 10 geriausius rezultatus pasiekusių komandų, kurios išaiškėjo susumavus dviejų lenktynininkų greičiausių ratų laikus. 

O per penkiolika  TOP 10 kvalifikacijai skirtų minučių kiekviena komanda turėjo nuspręsti, kuris lenktynininkas išsaugojo daugiau potencialo ir ryžto pasiekti trokštamą rezultatą, o gal kurio forma tądien buvo geriausia.

Orientyras buvo daugiau nei aiškus. Tai šiandien naują trasos rekordą su „Audi R8 LMS“  užfiksavusio „Circle K MylesPlus Racing Team“ ekipos atstovo esto Ralf Aron pasiekimas - 1min. 07,492 sek.       

Greičiausiųjų TOP10 kvalifikacijos pradžioje (5 rate) „Gera dovana-Šiauliai By RD Sings“ sportininkas Paulius Paškevičius su „Lamborghini Huracan Super Trofeo“ sugrąžino trasos rekordą Lietuvai, užfiksavęs 1min. 06.428 sek. rezultatą.

Jau trečias penktadienį pasiektas trasos rekordas išsilaikė trumpiausiai - tik 1 min. su keliomis sekundėmis. Šeštajame rate P. Paškevičius buvo dar greitesnis – 1 min. 06,409 sek.

Tačiau ir šis puikus šiauliečių pasiekimas negarantavo pirmosios starto pozicijos 23-osiose „Aurum 1006 km lenktynėse“.

Paskutinį žodį tarė „Circle K MylesPlus Racing Team“ ekipos atstovas estas Ralf Aron, dar kartą įrodęs, jog dovanoti trasos rekordo nelinkęs niekam. 

Rekordą jis susigrąžino 12 ratą su „Audi R8 LMS“ nuvažiavęs per 1 min. 06,148 sek. vidutiniu145,96 km/val. greičiu.       

Tai buvo jau penktas trasos rekordas, užfiksuotas per vieną dieną. To dar nėra nutikę nė vienose iš jau įvykusių 22 lietuviškojo maratono lenktynių. 

Rekordų griūtis prognozuoja itin karštas šeštadienio „Aurum 1006 km. lenktynes“.

Kvalifikacijos nugalėtojus „Circle K MylesPlus Racing Team“ sportininkus pasveikino ir pagrindinį prizą - Susisiekimo ministro taurę - jiems įteikė ministro patarėjas Mindaugas Tarnauskas.

Antrąją vietą TOP10 užėmė „Gera dovana-Šiauliai By RD Sings“ sportininkai su „Lamborghini Huracan Super Trofeo“, o iš trečiosios starto pozicijos šeštadienį lenktynes pradės „Circle K – Lesta Racing Team“ komanda, kurios sportininkai, kaip ir kvalifikacinių varžybų nugalėtojai, vairuoja tokią pat „Audi R8 LMS“.  

Kvalifikacinių varžybų TOP 10 : 

Naujas trasos rekordas pirmąją starto poziciją užtikrino  „Circle K MilesPlus Racing Team“  , nuotrauka-1
Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga Kvalifikacinių varžybų TOP 10
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,921