Mechanikai greiti ne tik garažuose, bet ir bėgimo takelyje

Mechanikai greiti ne tik garažuose, bet ir bėgimo takelyje

„Aurum 1006 km lenktynėse“ dalyvaujančių komandų mechanikai turėjo galimybę įrodyti, kad jie ne tik labai greitai pakeičia ratus, perrenka pavarų dėžę ar papildo degalų. Lenktynėse tradiciškai jiems suteikiama galimybė pasivaržyti 1006 metrų bėgimo varžybose.

Mechanikai, kurie lenktynių metu paprastai dirba kruopštumo, kompetencijų ir tikslumo reikalaujantį darbą, dažnai lieka lyg nematomi pergalių kariai: jei ne jie, komandos negalėtų siekti pergalių. 

Todėl varžybų organizatoriaus Dariaus Jonušio idėja mechanikus nors trumpam paversti pagrindinėmis renginio žvaigždėmis tapo gražia tradicija – kasmet prieš lenktynių kvalifikaciją mechanikai išmėgina jėgas bėgimo varžybose. 

Tai, kad 1006 metrų bėgimo distancijos finišo tiesioji yra būtent techninio aptarnavimo zonoje, suteikia mechanikams papildomos motyvacijos – komandų vairuotojai ir lenktynių svečiai ypač audringai palaiko lenktyniaujančius mechanikus.

Šiemet ypač azartiška kova vyko dėl trečiosios vietos: tik paskutiniuose žingsniuose savo varžovą iš „Antėja Racing Team“ aplenkė Tautvydas Pūkas. 

„Anjesė-KTG by TOP sport“ komandos narys vakar turėjo rūpesčių, kai reikėjo keisti lenktyninio automobilio variklį, o jau penktadienį ekipai rūpesčių taip pat nestigo, tačiau Tautvydas įrodė, kad komandos pasitikėjimą jis pateisino su kaupu, kovodamas iki pat finišo.

Antrasis finišavo „Hobu Racing“ komandos mechanikas Martynas Kregždė, kuris po finišo sakė, jog jam kolegos gali pavydėti: Martynas ne tik gavo gražuolę taurę, gesintuvą ir visą dėžę energinio gėrimo „Dynami:t“, bet ir trumpą galimybę atsipūsti.

O tradicinių varžybų nugalėtojas buvo aiškus beveik nuo pirmųjų metrų: „Sakiau kolegoms, kad reikia neatsilikti nuo pat pradžių, nes pavyti po to bus jau labai sunku. Gerai startavau ir išsaugojau pakankamai jėgų iki finišo – tai ir padėjo man laimėti“, - laimingas šypsojosi Dominykas Steponavičius iš „Dream2Drive“, kuriam pagrindinėje renginio scenoje buvo įteiktas ir pagrindinis prizas – 100 porcijų „Aurum“ ledų.

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga Mechanikai begimas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924