Šešios „saulutės“ automobiliu, kai jo vairuotojas... ant stogo

Šešios „saulutės“ automobiliu, kai jo vairuotojas... ant stogo

„Team by Finansinių sprendimų agentūra“ komandos sportininkas Renaldas Šeinauskas „Aurum 1006 km lenktynėse“ kaunasi dviem frontais.

Kartu su ekipos nariais Renaldas šeštadienį vyksiančiose lenktynėse stengsis pasivaržyti ne tik dėl kuo aukštesnės vietos rangų hierarchijoje, bet ir nustebinti susirinkusius žiūrovus neįprastais savo triukais, kuriuos jis paverčia rekordais.   

Prieš metus R. Šeinauskas Palangoje, vairuodamas BMW, sugebėjo ant dviejų ratų nuvažiuoti  118,18 metro atstumą ir užfiksavo rekordą. 

Tačiau jis išsilaikė tik metus, o ir pagerino jį pats rekordo autorius.   

Neseniai Alytuje traukos („drag“) varžybose R. Šeinauskas pagerino jam pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą ir automobiliu ant dviejų šoninių ratų įveikė 210,42 metro.

Tiek, kiek daugiausia leido gatvėje įrengtos traukos lenktynių trasos ilgis.

O kas toliau? Su tęsiniu rekordininkas ir kaskadininkas neužtruko. 

Penktadienį „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviams ir žiūrovams jis pasiūlė leisdamas automobiliui suktis aplink savo ašį, 360 laipsnių kampu. Tuomet sportininkas užfiksavo automobilio sukimąsi, o pats užlipo ant automobilio stogo.

Renaldas iškėlė sau uždavinį – su BMW E46 apsukti mažiausiai šešias simbolines „saulutes“ nevairuojant automobilio ir pačiam esant ant jo stogo.

Aidint žiūrovų ovacijoms jam tai pavyko, o pirmieji sportininką su nauju pasiekimu pasveikino „Team by Finansinių sprendimų agentūra“ komandos vadovė, jo žmona Katažina su sūnumi ir pagrindinis „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatorius Darius Jonušis.

Pavykusio bandymo autorius pretenduos ir į Gineso rekordą.

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga Renaldas Šeinauskas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,921