„Olybet 108 km moterų iššūkio“ dalyvės ieško tiesiausio kelio į finišą

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos

Palangoje vykstančių „Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių“ organizatoriai nesulaužė tradicijos ir šiemet įtemptame renginio grafike radę vietos tradiciniu tapusiam nuotaikingam pramoginiam, išimtinai dailiosios lyties atstovėms skirtam „Olybet 108 km moterų iššūkio“ orientaciniam raliui.

„Kitaip ir negalėjo būti, - sako lenktynių pagrindinis organizatorius, VšĮ „Promo events“ direktorius Darius Jonušis. – Juk šiemet moterų iššūkis švenčia penkerių jubiliejų ir ši maža sukaktis paskatino organizatorius paieškoti naujų renginio spalvų, o damas - itin aktyviai dalyvauti ralyje“. 

Didžiausiu ne tik moterų traukos objektu tapusios lenktynės sudomino ir rėmėją bei kiek papildė pavadinimą - „Olybet 108 km moterų iššūkis“. 

„Neatsitiktinai tapome šių populiarių lenktynių dalimi, - lenktynių spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ sakė renginį remiančios lažybų bendrovės vadovas Tomas Palevičius. – Automobilių sportas turi didelę fanų auditoriją, o mūsų tikslas - būti ten, kur lankosi sporto aistruoliai ir būti sporto įvykių dalimi. Moterų sportas - viena iš strateginių mūsų veiklos krypčių, nes jos yra ne tik profesionalios, bet ir ne mažiau azartiškos, ką tikiuosi pamatyti ir šiose lenktynėse“.

Azartas jau tryško penktadienį prie starto linijos, kur susirinko net 97 moterų ekipažai.

„Sumuštas visų laikų moterų iššūkio ralių rekordas, - sako jo koordinatorė Jolanta Iselionienė. – Nors skelbėme, jog apsiribosime 88 paraiškomis, tačiau dar 9 ekipažų nenorėjome palikti už borto, tad priglaudėme po savo sparnu ir juos“.

Organizatoriai padidino galimybes laimėti įvesdami gerokai daugiau įskaitų.

Be bendrosios įskaitos, kurioje varžosi visos iššūkio dalyvės, yra ir pirmą kartą dalyvaujančių renginyje įskaita, dviejų narių įskaita, o bene didžiausia naujovė - jubiliejinė įskaita, kurioje varžytis organizatoriai suteikė galimybę tik tų ekipažų narėms, kurių bent viena renginyje dalyvauja penktus metus iš eilės arba tiek, kiek vyksta šios lenktynės.

Šioje įskaitoje kaunasi tik trys ekipažai – Jonavos B.O.M.B.A. - Rasa Juknevičienė, Aušra Bakšinskaitė, ekipos kapitonė Brigita Žliobienė, Agnė Janionytė ir Milda Balčiūnaitė, vairuojančios „Volvo S60“, „Geri genai“ – Gabrielė ir Jonė Aleksynaitės ir Renata Mosiejūtė, startavusios su „Seat Leon“ ir „Ladies Power“ – Rita Sabaitė, Jurgita Raulušaitienė, Simona Ludavičiūtė ir Lina Juonytė, pasirinkusios „Mazda CX5“. 

„Olybet 108 km moterų iššūkyje“ debiutuoja automėgėjams iš „Aurum 1006 km lenktynių“ gerai pažįstamu 71-uoju starto numeriu paženklinta „Audi RS3“. 

Tai „Circle K Racing Team Women‘s by Autojuta“ komanda, kurios sudėtyje keturios damos : Inga Mitkutė, Marta Gliožerytė, Vaida Raicevičienė ir Dovilė Pankevičienė.

Į palydas susirinkusių ne tik žiūrovų, bet ir varžovių didžiausių simpatijų nusipelnė pirmąsyk ralyje dalyvaujantis Ukrainos moterų, dviejų Olenų Rozhkovos ir Ovcharenko ekipažas, finišo link skubėsiantis su „Mercedes Benz ML63“.   

Šių varžybų dalyvių laukia 300 km distancija, iš kurios 108 km – specialios rungtys ir greičio ruožai. 

Lenktynių maršrutas drieksis vaizdingiausiomis pamario vietovėmis nuo Palangos link Priekulės, Drevernos uosto, Kintų, Šilutės, Agluonėnų, Kretingos motobolo stadiono, kur ralio dalyvių lauks nemenkas iššūkis, ir finišo Palangoje.

„Olybet 108 km moterų iššūkio“ dalyvės startavo pagrindinėje „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje, o po finišo vėlų penktadienio vakarą nugalėtojos ir prizininkės bus pagerbtos renginio didžiojoje scenoje.

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga Moterų 108 km iššūkio varžybos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938